Mad-Music.pl

Nowy teledysk: Sigma – “Stay”

 
TAG -->

sigma life

Twórcy hitów „Nobody To Love” i „Changing” prezentują debiutancką płytę!

Drum’n’bassowemu duetowi z Leeds udało się zebrać na swojej płycie największe młode talenty brytyjskiej sceny muzycznej – od Ellie Eyrepoprzez Ellę Henderson, Palomę Faith, Labrinth aż po Ritę Orę, która zaśpiewała w najnowszym singlu Sigmy – „Coming Home”.

Duet Sigma tworzą Cameron Edwards i Joe Lenzie, którzy spotkali się w czasie studiów na uniwersytecie w Leeds. Mimo, iż wywodzą się z różnych muzycznych światków – Cam miał wręcz obsesję na punkcie jazzu i  jungle, a Joe był klasycznie wykształconym skrzypkiem, który smyki zamienił na keyboard – to jednak połączyła ich wspólna fascynacja hip-hopem i post-ravem lat 90-tych. Wypadkową ich muzycznych doświadczeń stała się właśnie Sigma. I choć  sukces Sigmy na scenie muzycznej może wydawać się błyskawiczny, to jednak jak twierdzą sami muzycy – kosztował ich aż „dziesięć lat nieprzespanych nocy”. Na pewno warto było czekać!

Album „Life” dostępny jest również w wersji deluxe z bonusowymi utworami!

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

  •  
    TAG -->

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .
 
TAG -->

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama