Fot. materiały prasowe

ILIRA i VIZE odpalają “Dynamite”

Urodzona w Szwajcarii wokalistka o albańskich korzeniach ILIRA i niemieckie producenckie duo VIZE prezentują wspólny singiel.

„Dynamite” to prawdziwy materiał wybuchowy. Nie mogło być inaczej, skoro to efekt współpracy charyzmatycznej ILIRY (podwójna platyna w Polsce za „Fading” z Alle Farben) oraz dominującego na listach przebojów duetu VIZE („Never Let Me Down” z Tomem Gregorym, „Space Melody” z Alanem Walkerem, „White Lies” z Tokio Hotel i „Never Be Lonely” z Gigi D’Agostino). VIZE mają na liczniku już ponad miliard streamów na całym świecie, generowanych przez 14 miliony słuchaczy na Spotify miesięcznie.

Singiel ILIRY i VIZE opowiada o toksycznej relacji. „Ten utwór został napisany w czasie, gdy ciągle kłóciłam się z moim ówczesnym chłopakiem. W końcu zaczęłam myśleć, że to wszystko moja wina, że to ja jestem problemem. Prawda była taka, że potrzebowałam kogoś, kto mnie zrozumie i nauczy się kochać też ciemne strony mojej osobowości” – mówi ILIRA.

Wokalistka dodaje, że praca z VIZE była dla niej prawdziwą przyjemnością: „To nawet nie było jak praca – raczej jak produktywna rozmowa między przyjaciółmi. Nawiązaliśmy świetną relację”. Vitali z VIZE potwierdza, że od dawna jest fanem ILIRY i jej głosu, a „Dynamite” pokazuje umiejętności mieszkającej w Berlinie wokalistki w najlepszym świetle.