Indigo Skies przedstawia nowy singiel!

Zespół Indigo Skies to alternatywno-rockowe trio z Warszawy składające się z wokalisty, gitarzysty i perkusisty. Muzyka grupy pojawiała się w radiu i prasie w Polsce, Irlandii i Wielkiej Brytanii oraz w amerykańskim podcaście YNVS, młode trio może pochwalić się także współpracą z irlandzkim producentem Rorym Godsonem oraz amerykańskim raperem Gwalla. Teraz wracają z nowym singlem pt. „Walls”, który swoją premierę miał 13. sierpnia 2021.

W naszej muzyce łączymy podstawy alternatywnego rocka, takie jak przestrzenne gitary, potężna perkusja i emocjonalny wokal, z elementami elektroniki oraz syntezatorem basowym definiującym nasze brzmienie, które tworzymy od 2018 roku. Kochamy to, co robimy i z dumą tworzymy swoją muzykę w naszym własnym studiu oraz pomagamy innym artystom.

Nasz nadchodzący singiel „Walls” to emocjonalna ballada o ludziach, którzy nie potrafią się ze sobą dogadać, o utraconym zaufaniu i bólu. Historia ta jest opowiedziana z perspektywy tragicznego bohatera, który z całych sił stara się o drugą szansę. Piosenka zadebiutowała 13. sierpnia 2021 na serwisach streamingowych wraz z teledyskiem w serwisie YouTube.