ARS LATRANS ORCHESTRA: Premiera klipu do „Shoot me” [TEKST]

ARS LATRANS Orchestra to autorski projekt muzyczny tworzony specjalnie na, organizowany przez Stowarzyszenie ARS LATRANS, interdyscyplinarny festiwal sztuki. Każdego roku kolektyw zaprasza do współpracy kilkunastu muzyków, którzy wspólnie komponują utwory inspirowane tematem festiwalu. W tym roku artyści wzięli na warsztat emocje rodzące się w obliczu miłości.

W składzie Orkiestry usłyszymy między innymi takich wykonawców jak: Bass Astral [Kuba Tracz], runforrest [Grzegorz Wardęga], Odet [Aleksandra Dąbrowska], dybiński [Nikodem Dybiński], Gypsy and the Acid Queen [Kuba Jaworski], Clock Machine/kidei [Jakub Wojtas i Piotr Wykurz].

Muzyka stanowi rdzeń narracji multidyscyplinarnego spektaklu muzycznego “Sztuka miłości”, którego premiera odbędzie się 8 października 2021 w Krakowie. Spektakl muzyczny opowiada historię o poszukiwaniu kontaktu z drugim człowiekiem, miłości i akceptacji w wirtualnej rzeczywistości.

Najnowszy singiel Shoot Me jest krwawym dialogiem kobiety i mężczyzny. Jest to opowieść o relacji trudnej, gdzie wzajemne uzależnienie oznacza uzależnienie od wzajemnego zadawania sobie bólu i trwania w toksycznym układzie.

Tekst:

Close the door, cause i ainʼt gonna run no more
All my thoughts, faded x3

Shoot me in my heart,
Cause I donʼt wanna feel the pain
Leave me on the ground
And feel free to do it again