Mad-Music.pl

INNA Ewa Farna – Nowa płyta już 6 listopada

image001

Już 6 listopada będzie miała premierę nowa płyta Ewy Farnej WINNA. (poprzednia płyta nosiła tytuł (W)INNA?, a teraz  skreślamy W i jest INNA)

Wydawnictwo składać się będzie z 2 płyt. Na jednej znajdzie się 9 akustycznych (m.in.: „Cicho”, „Tajna misja” i „Nie przegap”, „Ewakuacja”, „Bez łez”), lekko jazzujących wersji jej największych przebojów, a na drugiej 3 premierowe piosenki + duet z Tomkiem Lubertem.

A tak sama Ewa opisuje nowe wydawnictwo:

„Płyta WINNA będzie miała niecodzienną atmosferę, będzie klimatycznie, bardzo muzycznie i bardziej ambitnie. Zagramy moje single i nie tylko, w zupełnie innych aranżacjach, czasami trochę w stronę jazzu, czasami country, unplugged. Ja osobiście jestem zachwycona tym projektem, myślę, ze może to być niemałe zaskoczenie dla ludzi, którzy na co dzień nie słuchają mojego repertuaru. Ale jeśli są fanami muzyki, to myślę, ze może im się spodobać, bo właśnie wokół niej tak naprawdę będzie się wszystko kręcić. To będzie INNA Ewa.”

Wkrótce pojawi się okładka płyty, singiel i teledysk promujący INNĄ Ewą Farną. Na razie przesyłamy pakiet najnowszych zdjęć.

6 listopada Ewa Farna zagra akustyczne wersje swoich piosenek w warszawskim klubie Palladium.

Fot. Piotr Tarasewicz dla Magic Records

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!