Rudimental razem z Edem Sheeranem. Płyta „We The Generation” już 2 października

Rudimental - We The Generation_S

Poznaliśmy już piosenki „I Will For Love”, „Never Let You Go” i „Rumour Mill”, zapowiadające drugi album brytyjskiej grupy Rudimental. Muzycy opublikowali kolejnego singla z płyty „We The Generation”. Utwór nosi tytuł „Lay It All On Me” z gościnnym udziałem Eda Sheerana, prywatnie wielkiego fana Rudimental.

Utwór już jest dostępny na platformach oferujących muzykę w formatach cyfrowych. Piosenki „Lay It All On Me” można posłuchać pod tym adresem: https://play.spotify.com/album/1y0RFUarlCvyRn2RtARnB2. Z kolei premiera albumu „We The Generation” nastąpi 2 października 2015 roku.

Płytę wypełniło 14 piosenek. Słychać w nich gości: Ellę Eyre w „Too Cool”, w „Needn’t Speak” pojawia się Lianne La Havas, a w „New Day” nieżyjący już niestety, Bobby Womack (była to jedna z ostatnich piosenek, jakie wielki artysta nagrał).

Album w wersji deluxe jest bogatszy o cztery piosenki: „Treading On Water (feat. Sinead Harnett)”, „Run (feat. Will Heard)”, „Breath (feat. Lianne La Havas)” i „System (feat. Max Romeo, Earl 16 & Spee)”.

Przypomnijmy, że zespół Rudimental był jedną z gwiazd Kraków Live Festival. W listopadzie brytyjska formacja powróci do nas ponownie. Rudimental zaprezentuje się 14 listopada na warszawskim Towarze.

 

Lista utworów na płycie „We The Generation”:

 1. I Will For Love (feat. Will Heard)
 2. Never Let You Go (feat. Foy Vance)
 3. We The Generation (feat. Mahalia)
 4. Love Ain’t Just A Word
 5. Rumour Mill (feat. Anne-Marie & Will Heard)
 6. Common Emotion (feat. MNEK)
 7. Go Far (feat. Will Heard)
 8. Foreign World (feat. Anne-Marie)
 9. Too Cool (feat. Ella Eyre)
 10. Bloodstream
 11. All That Love
 12. Needn’t Speak (feat. Lianne La Havas)
 13. Lay It All On Me
 14. New Day (feat. Bobby Womack)

 

Bonusy na wersji deluxe:

 1. Treading On Water (feat. Sinead Harnett)
 2. Run (feat. Will Heard)
 3. Breath (feat. Lianne La Havas)
 4. System (feat. Max Romeo, Earl 16 & Spee)

 

Warto przypomnieć, że debiutancka płyta Rudimental, „Home”, zdobyła szczyt notowania w Wielkiej Brytanii, zaś w Polsce pokryła się złotem. Pochodzący z niej numer „Waiting All Night” z udziałem Elli Eyre zawędrował na pierwsze miejsce listy singli i był wielkim przebojem również w naszym kraju.