ZHU – 'najbardziej wysublimowany’ producent muzyki tanecznej zapowiada debiutancką płytę i udostępnia nowy utwór „Generationwhy” !

Generationwhy single artwork

Wielkimi krokami zbliża się premiera debiutanckiej płyty jednego z najbardziej enigmatycznych – i rozchwytywanych – DJów i producentów świata. ZHU, bo o nim mowa, ujawnił właśnie tytułowy utwór „GENERATIONWHY” z krążka, który do sklepów trafi 29 lipca. Kawałek zabrzmiał po raz pierwszy na scenie Sahara Tent na tegorocznej Coachelli a jego upalny klimat i delikatna pulsacja disco idealnie wprowadzają w świat jednego z najbardziej wysublimowanych (wg New York Timesa) twórców muzyki tanecznej. Do tej pory znaliśmy efekty jego współpracy z AlunaGeorge („Automatic”), Skrillexem („Working For It”) czy Kaskade („In The Morning”) w ramach serii mini-wydawnictw „Genesis Series” (ponad 100 milionów odtworzeni w serwisach streamingowych!) – każdy z tych numerów stał się swoistym hymnem na parkietach najważniejszych klubów całego świata.

W tym roku ZHU ma za sobą wyprzedaną trasę po  18 największych klubowych miejscówkach USA, przed nim trasa po najważniejszych amerykańskich festiwalach, w tym Lollapaloozie. Szczegóły i tracklista płyty ZHU „Generationwhy” ujawnione zostaną w najbliższych dniach.