Mad-Music.pl
Fot. Materiały prasowe

Iwona Węgrowska wydała NOWY SINGIEL – wspiera LGBT

Iwona Węgrowska powraca z nowym singlem, w odświeżonym wizerunku. Artystka nowym utworem zostawia swoją przeszłość daleko w tyle. 

“Niegrzeczna” powstał we współpracy z Patrycją Kosiarkiewicz oraz Pawłem Skorupką. Singlem oraz teledyskiem Artystka chciała pokazać swój nowy etap w życiu, w którym nie boi się krytyki i opinii innych osób stąd występujący w klipie faceci na szpilkach. Jak sama w jednym wywiadzie wspomniała “Jesteś facetem i chcesz tańczyć na szpilkach – tańcz, chcesz przefarbować włosy na fioletowo – przefarbuj. Nie patrzmy na innych, żyjmy tak jakby jutra miało nie być. Nie zastanawiajmy się co powiedzą inni, żyjmy!”. Utworem tym chciałaby wesprzeć w tych trudnych czasach w których dane jest nam żyć całą społeczność LGBT. Utworem promuje nadchodzące wydawnictwo, które zostanie wydane w pierwszej połowie 2021 roku. 

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Polub nas!

Patronat

Reklama

Polecane koncerty

Polecamy również

Instagram

Invalid OAuth access token.

Reklama