Mad-Music.pl
Fot. Materiały prasowe

Iwona Węgrowska wydała NOWY SINGIEL – wspiera LGBT

 
TAG -->

Iwona Węgrowska powraca z nowym singlem, w odświeżonym wizerunku. Artystka nowym utworem zostawia swoją przeszłość daleko w tyle. 

“Niegrzeczna” powstał we współpracy z Patrycją Kosiarkiewicz oraz Pawłem Skorupką. Singlem oraz teledyskiem Artystka chciała pokazać swój nowy etap w życiu, w którym nie boi się krytyki i opinii innych osób stąd występujący w klipie faceci na szpilkach. Jak sama w jednym wywiadzie wspomniała “Jesteś facetem i chcesz tańczyć na szpilkach – tańcz, chcesz przefarbować włosy na fioletowo – przefarbuj. Nie patrzmy na innych, żyjmy tak jakby jutra miało nie być. Nie zastanawiajmy się co powiedzą inni, żyjmy!”. Utworem tym chciałaby wesprzeć w tych trudnych czasach w których dane jest nam żyć całą społeczność LGBT. Utworem promuje nadchodzące wydawnictwo, które zostanie wydane w pierwszej połowie 2021 roku. 

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Polub nas!

Reklama

  •  
    TAG -->

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .
 
TAG -->

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama