Mad-Music.pl

Jedyny koncert Lykke Li w Polsce już w listopadzie tego roku!

Lykke Li zadebiutowała dziesięć lat temu – indierockowe brzmienia z albumu Youth Novels, które szerokim echem odbiły się również w Polsce. Wraz z premierą nowego wydawnictwa, wokalistka wraca do naszego kraju po raz trzeci.

Drugą płytą, Wounded Rhymes wokalistka umocniła swoją pozycję na rynku i to z tego albumu pochodzi największy do tej pory przebój wokalistki – I Follow Rivers, który w Polsce doskonale kojarzony jest przede wszystkim w zremixowanej wersji. Mając na koncie trzy płyty studyjne i występy na najważniejszych festiwalach na świecie – w tym Glastonbury, Coachella i Lollapalooza – artystka zawiesiła działalność na rzecz poświęcenie czasu rodzinie. W tym czasie została mamą, a powróciła pod nazwą LIV, w szwedzko-amerykańskim projekcie stworzonym z Andrew Wyattem z grupy Miike Snow.

W czerwcu tego roku Lykke Li powróciła z albumem so sad so sexy, w nieco bardziej popowej odsłonie, zbierając przy tym bardzo dobre recenzje. Materiał wyprodukowała Lykke Li i Malay, a teksty napisane zostały przez Lykke i Ilsey Juber, z którą artystka współpracuje od dłuższego czasu. Singlem promującym album jest utwór Deep End.

9 listopada, Torwar

BILETY: Go Ahead


Więcej:

Lykke Li na Facebooku

Strona WWW

 

Avatar

Małgorzata Soboczyńska

Wiele razy w życiu wybrałam zły kierunek, ale w końcu dotarłam tam, gdzie być powinnam. Studiuję dziennikarstwo i komunikację społeczną, a tu spełniam muzyczne marzenia.

Inspirują mnie Ralph Kaminski, Coldplay, Kortez, Paweł Domagała, LemON – czyli w wielkim skrócie muzyka wrażliwa. Ale jestem otwarta na wszystko co dobre, nie skreślam żadnego gatunku ani muzyka! I tym co wpada mi w ucho, dzielę się tutaj :)

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!