Open’erowy skład wraca do Polski – MØ i Alma zagrają w Stodole!

MØ i Alma znane są polskiej publiczności od dawna – zaledwie kilka dni temu zaprezentowały się na Open’er Festival, gdzie zostały gorąco przyjęte. I choć emocje po festiwalu jeszcze nie opadły, Panie ogłosiły wspólny występ w warszawskiej stodole.

MØ rozkochała w sobie fanów muzyki jeszcze przed wydaniem debiutanckiego krążka, gdy do sieci trafiły single Waste Of Time czy Walk This Way. Jej przebojowość i charyzma sprawiły, że zgodnie nazywana jest jedną z najciekawszych europejskich wokalistek. Swoją pozycję na muzycznym rynku umocniła hitem Lean On, który powstał we współpracy z Major Lazer. Singiel natychmiast obiegł świat, zdobywając tytuł najpopularniejszego utworu roku 2015 na Spotify. Po trzyletniej przerwie duńska wokalistka wydała EP–kę When I Was Young, z którą obecnie koncertuje w ramach trasy Forever Neverland.

 

W roli supportu MØ wystąpi jej dobra koleżanka, ALMA, z którą nagrała radiowy hit Dance For Me. Fińska wokalistka początkowo zasłynęła w rodzinnym kraju, gdzie zajęła wysokie miejsce w popularnym talent show. Dzięki udziałowi w programowi podpisała kontrakt z wytwórnią, po którym powstał światowy singiel Karma.

21 listopada, klub Stodoła.

BILETY: 125 zł / 145 zł.


Więcej:

MØ na Facebooku

Alma na Facebooku