JMSN JUŻ W TYM TYGODNIU NA TRZECH KONCERTACH W POLSCE

Już za moment startuje mini-trasa JMSN po Polsce. Wokalista powraca, by promować swoje najnowsze wydawnictwo – „Velvet„. Jak materiał ten wypada na żywo będziemy mogli sprawdzić sami na trzech klubowych występach artysty.

Christian Berishaj (JMSN) wychował się w małym miasteczku Eastpointe w stanie Michigan w USA. Już w wieku 10 lat odkrył w sobie miłość do muzyki i zaczął eksperymentować w poszukiwaniu swojego stylu. W 2012 roku przyjął pseudonim JMSN, założył własną wytwórnię White Room Records oraz wydał swój debiutancki album zatytułowany „Priscilla„. Największą popularność i rzeszę oddanych fanów zapewnił Amerykaninowi wydany w 2017 roku krążek „Whatever Makes U Happy” wypełniony zmysłowym, przesiąkniętym erotyzmem r’n’b. Z relacji świadków wiadomo, że występy JMSN’a są wyjątkowe – wokalista nawiązuje z publiką wyjątkową relację, uwodzi ją nie tylko swoim głosem, lecz także ogromną charyzmą. To trzeba przeżyć samemu. Mamy ku temu okazję, ponieważ JMSN zagra:

15 listopada – Wrocław – Bezsenność
16 listopada – Warszawa – Niebo
17 listopada – Kraków – ZetPeTe

UWAGA! Bilety na warszawski koncert zostały WYPRZEDANE. Niewielka ich ilość została jeszcze na występy we Wrocławiu i Krakowie, ale radzimy nie zwlekać z kupnem – ich ilość topnieje w szybkim tempie. Ostatnie sztuki do kupienia na stronie: www.goingapp.pl