LANY WRACAJĄ DO POLSKI

Pochodząca z Los Angeles popowa grupa LANY wraca do Warszawy w ramach trasy koncertowej promującej ich najnowszy album Malibu Nights.

Popularność zdobyli kilka lat temu dzięki piosence ILYSB. Zadebiutowali 3 lata temu EP-ką I Loved You, następnie wydali jeszcze dwie EP-ki Make Out i kinda. Ich pierwszy długogrający self-titled album ukazał się w 2017, a 5 października tego roku wydali kolejną płytę Malibu Nights.

W swojej karierze supportowali takich wykonawców jak Troye Sivan, Halsey, Ellie Goulding. W naszym kraju zagrali do tej pory już dwukrotnie – przed Tomem Odell’em i swój własny koncert w klubie Proxima, gdzie właśnie 20 lutego powrócą. Ich muzyka to melodyjny synthpop z rewelacyjną warstwą tekstową. Słychać u nich sporą inspirację kliatem lat 80-tych i 90-tych. Można powiedzieć, że to jeden z lepszych wykonawców właśnie tego gatunku, ale niestety w wielu miejscach świata wciąż zbyt mało doceniany.

Bilety w przedsprzedaży w cenie 99 zł trafiły do sprzedaży dziś rano! Generalna sprzedaż ruszy w piątek 16 listopada o 10:00.