Mad-Music.pl
Okładka singla/Fot. Materiały prasowe

Julia Sereda prezentuje singiel “Tańczmy”!

Julia Sereda ma kilka medali w Teakwondo Olimpijskim i dwa udane single, z całkiem sporą sumką odtworzeń. Czy to nie za dużo jak na 17-latkę? Chyba jednak nie. Młoda sportsmenka i artystka wypuściła właśnie kolejną piosenkę, po której prawdopodobnie zdecyduje się wydać debiutancką EP-kę.

Nowy singiel „Tańczmy” jak sugeruje tytuł, jest przebojowym kawałkiem.

Julia Sereda

Choć może nie jestem typową buntowniczką, to na pewno nie chcę być sformatowana. Gdy ktoś pyta mnie co chcę robić po szkole, po studiach…Wiem jedno, nie chcę spędzić mojego jedynego życia w biurowcu. To nie dla mnie.

Taneczny bęben i melodyjne wokale, nie przeszkodziły twórcom, w naładowaniu tego numeru młodzieńczym buntem. Producenci postarali się. Wypieszczone klubowe brzmienie, okraszone gitarowymi zagrywkami doskonale komponuje się z dobrym, polskim tekstem. Świetnie się tego słucha, ale potencjometr musi być na maxa w górę!

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Polub nas!

Patronat

Reklama

Polecane koncerty

Polecamy również

Instagram

Invalid OAuth access token.

Reklama