Julia Żugaj z debiutanckim albumem “Miłostki”. Singiel o tym samym tytule już dostepny!

Po miesiącach intensywnej pracy, influencerka Julia Żugaj wydaje debiutancką płytę pod skrzydłami Unity Records, nad którą Julia wraz ze swoim zespołem pracowała od lutego.  Zanim płyta fizycznie trafi do sprzedaży, fani mogą słuchać tytułowego singla “Miłostki” na kanale YouTube twórczyni, a od niedawna — zamówić preorder epki. 

Julia Żugaj to influencerka znana szerszej publiczności z projektu “Team X”, do którego dołączyła w grudniu 2020 roku. Należy do czołówki polskich twórców, a swoją karierę rozpoczęła na TikToku, gdzie zgromadziła liczącą ponad 3 miliony publiczność. Dotychczas wydała dwa single – “Wiosenny Bez”, który zebrał prawie 3 miliony wyświetleń na YouTubie, a także “Nie sądzę” (1,2 miliona wyświetleń). Single zostały też odsłuchane łącznie ponad milion razy na Spotify.

Wraz z Teamem X tworzyliśmy wspólnie sporo piosenek. Na początku nie byłam do tego przekonana, wstydziłam się śpiewania oraz tego, jak wiele osób przygląda się temu procesowi i może słuchać naszej pracy w studiu. Ale z miesiąca na miesiąc zaczęło mi to sprawiać coraz więcej radości. Kiedy zaczęłam działać z obecną ekipą producencką, bardzo się otworzyłam. Biorę udział w całym procesie – współtworzę teksty, nanoszę swoje uwagi do utworów. A że słyszą, jak coś tam sobie ćwiczę i podśpiewuję? O to w tym chodzi

śmieje się Julia

Płyta składa się z sześciu utworów i jest opowieścią o następujących po sobie etapach zakochania – od pierwszego zauroczenia, przez randki i miłostki, czyli właśnie te pierwsze romanse, aż po rozstanie oraz etap godzenia się ze stratą. Inspiracją przy tworzeniu utworów były własne doświadczenia życiowe Julki oraz obserwacje wśród społeczeństwa.

Na płycie będziemy mogli znaleźć następujące utwory artystki: 

1. W 7 niebie
2. Wiosenny bez
3. Miłostki
4. Letni sen
5. Nie sądzę
6. Los

W ostatni piątek z kolei na YouTubowym kanale twórczyni Spotlight Julii Żugaj wylądował kolejny singiel z teledyskiem zatytułowany “Miłostki”. Kawałek jest jedną ze składowych debiutanckiej epki. Przy tworzeniu tekstu piosenki Julia współpracowała z Kevinem Mglejem oraz Jeremim Sikorskim, który również z Andrzejem Jaworskim oraz Markiem Walaszkiem skomponował utwór. 

To bardzo stresujący, ale i ekscytujący czas. Oddajemy światu coś, na co przez ostatnich kilka miesięcy poświęcałam większość swojego życia. Historie opowiedziane na tej epce nie są w całości moimi osobistymi wspomnieniami, jej fragmenty czerpałam z wielu źródeł – mówi Julia. – Tytułowy singiel jest moim ulubionym. Nie tylko przez swoją dynamikę, ale również dlatego, że to również mój debiut w tańcu high heels. W teledysku gościnnie pojawia się Przemek.Pro, który w swoją postać włożył sporo serca. Jeśli widzieliście klip do jego singla Vanilla, kontynuację tej historii będziecie mogli zobaczyć właśnie w teledysku do Miłostek

dodaje Julia

Singiel od piątku jest już dostępny na Spotify i znalazł się na pierwszym miejscu playlisty “Na topie”, zawłaszczając jej okładkę. Utwór trafił również do zestawienia “New music friday”, a fani influencerki mogą dodatkowo posłuchać zbioru ulubionych utworów Julii na playliście “Vajb”. Dodatkowo Spotify wsparł jego promocję poprzez swoje media społecznościowe.

Jest to dla nas przełomowy moment w karierze Julii. Zaczęło się od wspólnych piosenek członków Team X, a teraz obserwujemy jak twórczyni rozwija swoją pasję muzyczną. Trzymamy kciuki za sukces płyty i zachęcamy wszystkich do przesłuchania utworów

mówi Marta Majchrzak, managerka Julii, Business Manager w Spotlight Agency

Preorder debiutanckiego albumu już się rozpoczął, zamówienia można składać na stronie milostki.store, a płyta fizycznie trafi do salonów 14 października. Ponadto Julia planuje solową trasę koncertową po Polsce, która rozpocznie się w połowie października.