Mad-Music.pl
Fot. Materiały prasowe

Kamil Hussein – po „Muszę iść tam sam” przyszła pora na jego „Nowe miejsca”

To drugi utwór polsko-syryjskiego artysty.

Po świetnie przyjętym debiucie w postaci singla „Muszę iść tam sam”, Kamil Hussein cały czas pracuje nad nową muzyką. O najnowszym utworze Kamil Hussein mówi:

Nowe miejsca” to rozliczenie się z przeszłością, okresem dojrzewania, przejawami rasizmu i nieakceptacją ze strony otoczenia i rówieśników. To już na szczęście za mną. Wyniosłem z tych sytuacji cenną lekcję, jestem wzmocniony i chcę iść do przodu.

Kamil Hussein

Tekst i muzyka powstały we współpracy Kamila z braćmi Kacperczyk – Maciejem i Pawłem, za produkcję utworu, podobnie jak w przypadku „Muszę iść tam sam”, odpowiada Agim Dżeljilji.

Kamil na swoich kanałach społecznościowych zapowiedział, że trwają już pracę na kolejnym utworem – tym razem można też oczekiwać pierwszego teledysku młodego debiutanta. W międzyczasie polecamy obserwować jego profile na Spotify, Instagram i Facebook:

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Polub nas!

Reklama

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama