Fot. Materiały prasowe

Nowy singiel Kadebostany “Take Me To The Moon” z urzekającą Valerią Stoica!

Kadebostany wkracza w 2021 rok z długo wyczekiwanym singlem „Take Me To The Moon”. Dzięki swemu subtelnemu urokowi, utwór ten nosi znamiona uznanego już mistrzostwa Kadebostany w zakresie współczesnego popu.

Mający na swoim koncie kilka singli z pierwszych miejsc list przebojów, a niewpisujący się w jeden konkretny gatunek producent i kompozytor Guillaume de Kadebostany, prezentuje „Take Me To The Moon”– popową piosenkę z charakterem. To zapadający w pamięć utwór, w którym eleganckie dźwięki gitary, odważne bity i elektroniczne krajobrazy łączą się płynnie, tworząc ponadczasowe melodie, wzmocnione wysublimowanym głosem Valerii Stoica.

„Take Me To The Moon” to pierwsza piosenka z nadchodzącej Epki „DRAMA – Act 2” ( zostanie wydana jeszcze w tym roku), będąca kontynuacją świetnie przyjętego „DRAMA – Act 1” z 2020 roku.

Klip do utworu, który będzie miał swoją premierę w najbliższy piątek 26/02, kręcony był przez 6 dni w najpiękniejszych zakątkach Szwajcarii.

Kadebostany zyskał popularność dzięki licznym singlom, które szturmem wdarły się na listy przebojów- „Castle in the Snow”„Mind if I Stay”„Early Morning Dreams”„Save Me”, czy nowa wersja „Crazy in Love” Beyoncé (50 Twarzy Greya). Zespół szybko przykuł uwagę dzięki wyjątkowo brzmiącej muzyce pop, niezwykłej tożsamości wizualnej i niezapomnianym występom na żywo.