Mad-Music.pl

Kamp! ogłasza nową płytę i trasę koncertową

Po prawie trzech latach od wydania ostatniego krążka KAMP! powraca z nowym albumem prezentując pierwszy singiel Don’t Clap Hands. Zespół ogłosił też jesienną trasę koncertową podczas której aż w 12 miastach zaprezentują nowy materiał.

KAMP! jest jednym z najważniejszych zespołów elektronicznych na polskiej scenie. Stworzyli między innymi remiksy dla Brodki czy Dawida Podsiadło oraz hymn Męskiego Grania 2017.

Zadebiutowali 6 lat temu albumem zatytułowanym po prostu KAMP!, który do tej pory sprzedał się w liczbie około 12 tysięcy egzemplarzy. Odnieśli sukces również za granicą, koncetowali między innymi w USA i Wielkiej Brytanii. Druga płyta Orneta pojawiła się z końcem 2015 roku.

Panowie powracają do nas z trzecim, studyjnym albumem. Pierwszym utworem promującym  materiał jest właśnie Don’t Clap Hands. Don’t Clap Hands to połączenie melodyjności i piosenkowości debiutanckiego albumu, z bardziej elektronicznym podejściem znanym z Ornety. Nowa płyta będzie rozpięta między tropikaliami DJ Snake’a, a miękkim techno rodem z Kompakt Records– mówi producent.

Nadchodząca płyta ukaże się już 17 września, a materiał z niej będzie można usłyszeć przedpremierowo

 

między innymi na Kraków Live Festival i Up To Date w Białymstoku.

Na jesień zaplanowana jest trasa koncertowa Don’t Clap Hands, która obejmie najważniejsze polskie miasta.

 

Maria Kozaryn

Polub nas!

Reklama

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama