Mad-Music.pl

Kamp! ogłasza nową płytę i trasę koncertową

Po prawie trzech latach od wydania ostatniego krążka KAMP! powraca z nowym albumem prezentując pierwszy singiel Don’t Clap Hands. Zespół ogłosił też jesienną trasę koncertową podczas której aż w 12 miastach zaprezentują nowy materiał.

KAMP! jest jednym z najważniejszych zespołów elektronicznych na polskiej scenie. Stworzyli między innymi remiksy dla Brodki czy Dawida Podsiadło oraz hymn Męskiego Grania 2017.

Zadebiutowali 6 lat temu albumem zatytułowanym po prostu KAMP!, który do tej pory sprzedał się w liczbie około 12 tysięcy egzemplarzy. Odnieśli sukces również za granicą, koncetowali między innymi w USA i Wielkiej Brytanii. Druga płyta Orneta pojawiła się z końcem 2015 roku.

Panowie powracają do nas z trzecim, studyjnym albumem. Pierwszym utworem promującym  materiał jest właśnie Don’t Clap Hands. Don’t Clap Hands to połączenie melodyjności i piosenkowości debiutanckiego albumu, z bardziej elektronicznym podejściem znanym z Ornety. Nowa płyta będzie rozpięta między tropikaliami DJ Snake’a, a miękkim techno rodem z Kompakt Records– mówi producent.

Nadchodząca płyta ukaże się już 17 września, a materiał z niej będzie można usłyszeć przedpremierowo

 

między innymi na Kraków Live Festival i Up To Date w Białymstoku.

Na jesień zaplanowana jest trasa koncertowa Don’t Clap Hands, która obejmie najważniejsze polskie miasta.

 

Avatar

Maria Kozaryn

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!