Mad-Music.pl

THE DUMPLINGS I MARY KOMASA W NOWEJ WERSJI “JESTEM KOBIETĄ” EDYTY GÓRNIAK

Przebój Edyty Górniak Jestem Kobietą zyskał nowe brzmienie dzięki duetowi The Dumplings i Mary Komasie. Utwór powstał w ramach kampanii Do You marki PUMA. Co ciekawe Mary śpiewa w nim po polsku po raz pierwszy, i jak podkreśla, ostatni.

Kampania DO YOU, jest skierowana dla wszystkich silnych i niezależnych kobiet, które nie zamierzają poddawać się regułom i narzuconym normom, chcą iść własną drogą. Podkreśla, że każda z nas powinna znać i doceniać swoją wartość, bez względu na to jakie jesteśmy.

Ambasadorkami zostały Mary Komasa oraz Justyna Święs z The Dumplings. Za tą pierwszą – drobną, tajemniczą blondynką o niebieskich oczach stoi mocny głos, który dociera i porusza najbardziej skrywane emocje słuchacza. Justyna Święs pomimo młodego wieku, uznawana jest za niezwykle dojrzałą artystkę. Wraz z Kubą Karasiem tworzą jeden z najbardziej znanych, polskich duetów muzycznych – The Dumplings.

Te dwie artystki, świadome swojej kobiecości, tym co robią wcielają w życie ideę #DOYOU. Inspirują i zachęcają inne kobiety do znalezienia własnej drogi i podążania nią w stu procentach po swojemu.

Historia w klipie toczy się wokół dwóch sióstr granych przez Anię Bielawską – nastoletnią modelkę i Dominikę Zatorską, która trenuje od lat akrobatykę sportową.

Maria Kozaryn

Polub nas!

Reklama

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama