Mad-Music.pl

THE DUMPLINGS I MARY KOMASA W NOWEJ WERSJI “JESTEM KOBIETĄ” EDYTY GÓRNIAK

Przebój Edyty Górniak Jestem Kobietą zyskał nowe brzmienie dzięki duetowi The Dumplings i Mary Komasie. Utwór powstał w ramach kampanii Do You marki PUMA. Co ciekawe Mary śpiewa w nim po polsku po raz pierwszy, i jak podkreśla, ostatni.

Kampania DO YOU, jest skierowana dla wszystkich silnych i niezależnych kobiet, które nie zamierzają poddawać się regułom i narzuconym normom, chcą iść własną drogą. Podkreśla, że każda z nas powinna znać i doceniać swoją wartość, bez względu na to jakie jesteśmy.

Ambasadorkami zostały Mary Komasa oraz Justyna Święs z The Dumplings. Za tą pierwszą – drobną, tajemniczą blondynką o niebieskich oczach stoi mocny głos, który dociera i porusza najbardziej skrywane emocje słuchacza. Justyna Święs pomimo młodego wieku, uznawana jest za niezwykle dojrzałą artystkę. Wraz z Kubą Karasiem tworzą jeden z najbardziej znanych, polskich duetów muzycznych – The Dumplings.

Te dwie artystki, świadome swojej kobiecości, tym co robią wcielają w życie ideę #DOYOU. Inspirują i zachęcają inne kobiety do znalezienia własnej drogi i podążania nią w stu procentach po swojemu.

Historia w klipie toczy się wokół dwóch sióstr granych przez Anię Bielawską – nastoletnią modelkę i Dominikę Zatorską, która trenuje od lat akrobatykę sportową.

Avatar

Maria Kozaryn

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!