Kesha prezentuje teledysk do najnowszego singla „My Own Dance”!

Kesha wypuściła utwór “My Own Dance”, wraz z teledyskiem . Jest to ostatni singiel z jej nadchodzącego albumu “High Road”, który ukaże się już 10 stycznia pod nakładem Kemosabe/RCA Records.

Singiel został napisany przez Keshę we współpracy z Johnem Hillem, Justinem Tranterem oraz Danem Reynoldsem. Za produkcję odpowiada sama artystka oraz John Hill. Piosenkarka pokazuje jak dobrze rozwija się pod względem muzycznym, używając unikatowych i żartobliwych tekstów.

Teledysk, w którym artystka wybiera się w podróż po chyba najbardziej szalonym kompleksie mieszkalnym na świecie w poszukiwaniu “magicznych płatków”, to po prostu kwintesencja twórczości Keshy. Klip jest pełen kolorów, tancerek, napakowanych gości, poprzebieranych postaci, a sama artystka jest w wielkim basenie wypełnionym mlekiem i płatkami. 

“My Own Dance” to kolejny singiel Keshy, zaraz po rave’owym, gospelowym bangerze – “Raising Hell” (feat. Big Freedia). Kesha wraz z Big Freddią zagrali ostatnio swój wspólny utwór podczas Jimmy Kimmel Live! i znów połączą siły na American Music Awards, w niedzielę 24 listopada.