KIWI – jakiej muzyki słucha prywatnie? TOP5

Pod pseudonimem KIWI kryje się Wiktoria Nazarian, wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów z Krakowa. Ma w sobie pół krwi polskiej i pół ormiańskiej. Zanim rozpoczęła solową karierę była częścią projektu Out Of The Box, który współtworzyła z Mateuszem Frankiewiczem z Hyper Son.

Wokalistka mówi, że najpiękniejsze rzeczy powstają, kiedy zamknie się sam na sam z Abletonem w swoim pokoju na jedenastym piętrze. Uwielbia połączenie delikatnego wokalu z elektronicznym brzmieniem. Tworzy piosenki, które łapią za serce i hipnotyzują słuchacza.

A jakiej muzyki prywatnie słucha KIWI?

Mata – Szmata

Bezkonkurencyjny Mata, jak dla mnie obecny top w polskiej rap grze i jego ostatni singiel z genialnym klipem. Najlepiej brzmi nocą w aucie. 

Poté – Under

Totalna miłość od pierwszego usłyszenia. Poznałam go dzięki moim producentom i zapętlam całą płytę od tamtej pory. Świetne elektroniczne brzmienia z nutą jego Karaibskiego pochodzenia. Posłuchajcie koniecznie. 

Billie Eilish – OverHeated

Tej Pani nie trzeba przedstawiać. Moim zdaniem jedna z lepszych piosenek jakie wydała. Można powtarzać jak mantrę. 

Polo & Pan, Channel Tres – Tunnel

Tak zwany banger. Nie da się przy nim nie tańczyć. 

Agata Radziszewska – Cicho

Nowy singiel mojej koleżanki z wytwórni. Tekst, z którym totalnie się utożsamiam i wyjątkowy głos Agatki zatrzymał mnie na dłużej. Posłuchajcie tej zdolniachy!