Mad-Music.pl
Fot. Materiały prasowe

KIWI prezentuje singiel “Zatraceni”

 
TAG -->

Wiktoria Nazarian szerszej publiczności znana jako KIWI prezentuje magiczny singiel “Zatraceni”. Piosence towarzyszy przepiękny obrazek!

Jest to pierwszy singiel zapowiadający debiutancką EP KIWI. Utwór bardziej niż zwykłą piosenkę przypomina krótki metraż filmowy, który nie jest tym, czym z początku się wydaje. Rozmarzony, ckliwy klimat spotyka się z elektronicznym, mocno basowym brzmieniem. Celem autorki było całkowite wciągnięcie słuchacza w jej historię od pierwszego do ostatniego dźwięku. Przekonajcie się sami.

Kim jest KIWI?

Pod pseudonimem KIWI kryje się Wiktoria Nazarian, wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów z Krakowa. Ma w sobie pół krwi polskiej i pół ormiańskiej. Zanim rozpoczęła solową karierę była częścią projektu Out Of The Box, który współtworzyła z Mateuszem Frankiewiczem z Hyper Son. Mówi, że najpiękniejsze rzeczy powstają, kiedy zamknie się sam na sam z Abletonem w swoim pokoju na jedenastym piętrze. Uwielbia połączenie delikatnego wokalu z elektronicznym brzmieniem. Tworzy piosenki, które łapią za serce i hipnotyzują słuchacza.

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Polub nas!

Reklama

  •  
    TAG -->

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .
 
TAG -->

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama