Kontynuacja dobrej passy Weroniki Borowiec.

Weronika Borowiec to artystka, która z powodzeniem dąży do swojego celu i konsekwentnie wydaje nowe utwory, zaskakujące słuchacza coraz bardziej.

W swojej twórczości stara się tworzyć wartościowe teksty, z którymi odbiorcy mogą się utożsamić. Śpiewa o tym co czuje i w co wierzy, stawiając na autentyczny przekaz. Poprzedni singiel Artystki okazał się być medialnym hitem – “Nie chcę” to kolejna chwytliwa propozycja od Weroniki.

Najnowszy singiel to dojrzały przekaz w alternatywnej otoczce. Ambitny tekst w połączeniu z głęboką barwą wokalu sprawia, że utwór nabiera hipnotyzującego wydźwięku. Muzycznie utrzymany w oryginalnym i delikatnie symfonicznym klimacie. Singiel niesie ze sobą przesłanie, aby nie tkwić na siłę w relacjach, które nie są dla nas zdrowe i nie dają nam szczęścia. 

„Nie chcę” to utwór, który pokazuje „przebudzenie” osoby, która utknęła w wykreowanym i stworzonym przez innych świecie pełnym sztuczności, niedobrych kompromisów i nieprawdy. Czasami musimy skupić się na swoim szczęściu i musimy spróbować je zbudować na nowo, ale do tego potrzebne jest właśnie swojego rodzaju „przebudzenie”

dodaje Weronika

Weronika została zauważona przez wiele stacji radiowych w Polsce już od samego początku swojej działalności na rynku muzycznym. Wyróżnia ją przede wszystkim wyjątkowy wokal i alternatywny oraz prawdziwy przekaz. Poprzedni singiel wokalistki został doceniony między innymi przez Spotify, Apple Music czy liczne stacje radiowe, między innymi Radio Trójka. Artystka działa nad wydaniem swojego debiutanckiego albumu, a w przyszłości chciałaby również wyruszyć w trasę koncertową po Polsce. Słuchacze z pewnością mogą spodziewać się kolejnych mocnych nowości od Weroniki, która lubi eksperymentować z muzyką, jednak wciąż pozostawać we wszystkim sobą.
Wokalistka pochodzi z Pabianic w województwie łódzkim, a na co dzień skupia się na muzyce i swoich pasjach. Uwielbia podróżować, uczyć się nowych języków oraz próbować różnorodnych kuchni, czemu oddaje się w wolnych chwilach.