Materiały prasowe

Lady Gaga i Blackpink we wspólnym singlu „Sour Candy”

Już tylko godziny dzielą nas od premiery najnowszej płyty Lady Gagi.

Chromatica” trafi do serwisów cyfrowych o północy, a już teraz można posłuchać kolejnego utworu z wydawnictwa – „Sour Candy” w duecie z Blackpink.

Poprzedni singiel promujący „Chromatica”, „Rain On Me” z Arianą Grande, okazał się najlepszym debiutem 2020 roku w Spotify, trafiając od razu na szczyt Global i US Spotify Charts, jak również na #1 iTunes w 29 krajach i #1 w Apple Global Chart. Utwór pobił też rekord Spotify w liczbie streamów dla kobiecego duetu.

Klip, który ukazał się w piątek wieczorem, ma już ponad 56 mln wyświetleń: 

W ramach promocji singla, Ariana Grande i Lady Gaga przygotowały zabawny film z prognozą pogody:

Najnowsza płyta Lady Gagi, „Chromatica”, w wersji fizycznej przez dwa tygodnie od premiery będzie dostępna w sprzedaży wyłącznie w salonach sieci Empik oraz na Empik.com. W związku z zaostrzeniami procedur bezpieczeństwa, nośniki fizyczne opuszczą magazyny dopiero w dniu premiery. Oznacza to, że nastąpi opóźnienie w dostawie do sklepów oraz klientów empik.com. Płyta w wersji standardowej trafi do sprzedaży najpóźniej 2 czerwca (wtorek), natomiast winyle i wersja CD deluxe 8 czerwca (poniedziałek).

W oczekiwaniu na premierę nowej płyty Lady Gagi, zapraszamy do skorzystania ze specjalnie przygotowanego filtra na Instagramie: https://www.instagram.com/ar/916719705440873/