Najnowszy album Kygo – „Golden Hour” już w ten piątek!

Już w najbliższy piątek ukaże się trzeci album Kygo! Płytę „Golden Hour” norweskiego producenta promuje singiel „Like It Is” z Zarą Larsson oraz Tygą. Kygo wydał niedawno także utwór „Lose Somebody” z OneRepublic, a w ostatni weekend ujawnił kolejną piosenkę z płyty, „The Truth”.

Źródło: Info press

Utwór „The Truth” został nagrany z Valerie Broussard, wokalistką z którą Kygo stworzył piosenkę „Think About You” w 2019 roku. Urodzona w Filadelfii Valerie Broussard przeprowadziła się do Londynu, kiedy miała 18 lat.  Właśnie w tym czasie zaczęła się kreować jej muzyczna kariera. Piosenki artystki były wykorzystane w wielu popularnych serialach, takich jak „Lucifer”, „Riverdale”, czy „Chilling Adventures of Sabrina”, jak również w trailerach na platformach HBO, Netflix, Amazon i BBC.

Na albumie „Golden Hour” znajdą się także inne utwory wydane przez Kygo w ostatnim czasie, w tym „Freedom” z Zakiem Abelem, „I’ll Wait” z Sashą Sloan, „Like It Is” z Zarą Larsson i Tygą, czy „Higher Love” z Whitney Houston. Łącznie na płytę trafi 18 utworów, nagranych z licznymi wokalistami, m.in. z Sandro Cavazzą, Kim Petras i Joem Janiakem.

Nieważne czy gra na pianinie, czy jest za sterami w studio, Kygo sukcesywnie utwierdza wszystkich w przekonaniu, że jest niespotykanym talentem, wizjonerem, dynamicznym DJ-em i wpływową gwiazda światowego formatu. Ten norweski producent o imieniu Kyrre Gørvell-Dahll po raz pierwszy zaprezentował swoją muzykę w 2013 roku i w mgnieniu oka stał się jednym z największych twórców hitów na świecie, a jego utwory zostały odtworzone już ponad 15 miliardów razy. Jednym z największych sukcesów Kygo w ostatnim czasie jest singiel ”Higher Love”, który ma już ponad 650 milionów odtworzeń połączonych z wyświetleniami teledysku. Singiel, w którym możemy usłyszeć głos Whitney Houston, zdobył status złotej płyty między innymi w Polsce i Wielkiej Brytanii oraz platynowej płyty w Stanach Zjednoczonych. Wokale Whitney Houston pochodzą z jej wersji utworu „Higher Love” Steve’a Winwooda, wydanej w 1990 roku na japońskiej wersji płyty „I’m Your Baby Tonight”