Mad-Music.pl

Najnowszy album Kygo – „Golden Hour” już w ten piątek!

Już w najbliższy piątek ukaże się trzeci album Kygo! Płytę „Golden Hour” norweskiego producenta promuje singiel „Like It Is” z Zarą Larsson oraz Tygą. Kygo wydał niedawno także utwór „Lose Somebody” z OneRepublic, a w ostatni weekend ujawnił kolejną piosenkę z płyty, „The Truth”.

Źródło: Info press

Utwór „The Truth” został nagrany z Valerie Broussard, wokalistką z którą Kygo stworzył piosenkę „Think About You” w 2019 roku. Urodzona w Filadelfii Valerie Broussard przeprowadziła się do Londynu, kiedy miała 18 lat.  Właśnie w tym czasie zaczęła się kreować jej muzyczna kariera. Piosenki artystki były wykorzystane w wielu popularnych serialach, takich jak „Lucifer”, „Riverdale”, czy „Chilling Adventures of Sabrina”, jak również w trailerach na platformach HBO, Netflix, Amazon i BBC.

Na albumie „Golden Hour” znajdą się także inne utwory wydane przez Kygo w ostatnim czasie, w tym „Freedom” z Zakiem Abelem, „I’ll Wait” z Sashą Sloan, „Like It Is” z Zarą Larsson i Tygą, czy „Higher Love” z Whitney Houston. Łącznie na płytę trafi 18 utworów, nagranych z licznymi wokalistami, m.in. z Sandro Cavazzą, Kim Petras i Joem Janiakem.

Nieważne czy gra na pianinie, czy jest za sterami w studio, Kygo sukcesywnie utwierdza wszystkich w przekonaniu, że jest niespotykanym talentem, wizjonerem, dynamicznym DJ-em i wpływową gwiazda światowego formatu. Ten norweski producent o imieniu Kyrre Gørvell-Dahll po raz pierwszy zaprezentował swoją muzykę w 2013 roku i w mgnieniu oka stał się jednym z największych twórców hitów na świecie, a jego utwory zostały odtworzone już ponad 15 miliardów razy. Jednym z największych sukcesów Kygo w ostatnim czasie jest singiel ”Higher Love”, który ma już ponad 650 milionów odtworzeń połączonych z wyświetleniami teledysku. Singiel, w którym możemy usłyszeć głos Whitney Houston, zdobył status złotej płyty między innymi w Polsce i Wielkiej Brytanii oraz platynowej płyty w Stanach Zjednoczonych. Wokale Whitney Houston pochodzą z jej wersji utworu „Higher Love” Steve’a Winwooda, wydanej w 1990 roku na japońskiej wersji płyty „I’m Your Baby Tonight”

Avatar

Aleksandra Karcz

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama