Mad-Music.pl

Lanberry z „Nieznajomym” porwą Was do tańca!

Gdyby była konieczność stworzenia definicji słowa „banger”, za wspaniałą ilustrację tego hasła mógłby posłużyć najnowszy singiel Lanberry – „Nieznajomy”.

Wokalistka pokazuje swoją taneczno-funkową odsłonę. Producentem utworu jest GRDBR.MSC. Do utworu powstał teledysk, który trzyma w napięciu do ostatnich sekund i z pewnością przypadnie do gustu fanom „Bonnie i Clyde”. – Bardzo chciałam stworzyć utwór, który w warstwie muzycznej będzie przepełniony słońcem i żeby po prostu bujał! Dlatego znajdziemy w nim dużo funkowego basu, gitar, a nawet vocoder. W przeciwieństwie do poprzednich utworów, tym razem w warstwie lirycznej to ekscytująca historia z happy endem. Piosenka opowiada o zauroczeniu i o niesamowicie urzekającym, tytułowym Nieznajomym. Czasami spotykamy na swojej drodze bratnią duszę i wiemy, że to właśnie z nią możemy dosłownie rzucić wszystko i wyruszyć na podbój świata – opowiada o utworze Lanberry. W ostatnich miesiącach wokalistka okupowała pierwsze miejsca list przebojów za sprawą singla „Gotowi na wszystko” nagranego wspólnie z zespołem Feel. Poprzedni solowy singiel Lanberry, „Ostatni most”, trafił na 2. miejsce zestawienia Airplay TOP, czyli najczęściej granych utworów w stacjach radiowych. Klip do kawałka ma już 11 milionów wyświetleń.
Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Polub nas!

Patronat

Reklama

Polecane koncerty

Polecamy również

Instagram

Invalid OAuth access token.

Reklama