Mad-Music.pl

Lauv i Anne-Marie dzielą się teledyskiem do “fuck, i’m lonely”

Rytmiczny utwór zainspirowany przez sklep z kanapkami, do którego Lauv nie mógł się dodzwonić, żeby złożyć zamówienie ląduje nie tylko na kolejnym albumie artysty, ale także ścieżce dźwiękowej nowego sezonu „13 Reasons Why”.

Piosenka opowiada o rozstaniu, ale nie zalicza się do tych smutnych. Jest bardzo taneczna i słuchając jej naprawdę chcemy pozbyć się wspomnienia tej drugiej osoby i nie żal nam tego rozstania. Jednak, tak jak mówi tekst utworu, jesteśmy kurde samotni.

Teledysk świetnie reprezentuje poczucie niesione przez muzykę. Jeden budynek, każdy apartament w innym jednolitym kolorze (color-blocking jest teraźniejszym trendem), a tam sztywni, rozczarowani ludzie. Lauv i Anne-Marie są sąsiadami, którzy nie mają pojęcia o swoim istnieniu i emocjach, które dzielą. Obrazuje to dzisiejszą codzienność, w której ludzie zmęczeni są sobą nawzajem, a na dodatek, zupełnie nic ich nie interesuje. Wraz z rozwojem utworu obserwujemy zmiany, takie jak nieplanowane interakcje mieszkańców, co pozwala im na obudzenie relacji społecznych. Kiedy wchodzimy z kimś w kontakt, niezależnie od naszych intencji wpływamy na jego dzień. Co jak pokazuje wideo może dać początek czemuś pozytywnemu.

Beata Siemaszko

Beata Siemaszko

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama