Lauv i Anne-Marie dzielą się teledyskiem do „fuck, i’m lonely”

Rytmiczny utwór zainspirowany przez sklep z kanapkami, do którego Lauv nie mógł się dodzwonić, żeby złożyć zamówienie ląduje nie tylko na kolejnym albumie artysty, ale także ścieżce dźwiękowej nowego sezonu „13 Reasons Why”.

Piosenka opowiada o rozstaniu, ale nie zalicza się do tych smutnych. Jest bardzo taneczna i słuchając jej naprawdę chcemy pozbyć się wspomnienia tej drugiej osoby i nie żal nam tego rozstania. Jednak, tak jak mówi tekst utworu, jesteśmy kurde samotni.

Teledysk świetnie reprezentuje poczucie niesione przez muzykę. Jeden budynek, każdy apartament w innym jednolitym kolorze (color-blocking jest teraźniejszym trendem), a tam sztywni, rozczarowani ludzie. Lauv i Anne-Marie są sąsiadami, którzy nie mają pojęcia o swoim istnieniu i emocjach, które dzielą. Obrazuje to dzisiejszą codzienność, w której ludzie zmęczeni są sobą nawzajem, a na dodatek, zupełnie nic ich nie interesuje. Wraz z rozwojem utworu obserwujemy zmiany, takie jak nieplanowane interakcje mieszkańców, co pozwala im na obudzenie relacji społecznych. Kiedy wchodzimy z kimś w kontakt, niezależnie od naszych intencji wpływamy na jego dzień. Co jak pokazuje wideo może dać początek czemuś pozytywnemu.