Schoolboy Q nowym headlinerem Fest Festivalu 2019!

Już w piątek 23 sierpnia w chorzowskim Parku Śląskim rozpocznie się pierwsza edycja Fest Festivalu. Niestety występ jednego z headlinerów, czyli Wu-Tang Clan musiał zostać odwołany ze względu na to, że członkowie grupy w ostatniej chwili zmienili swoje plany. Organizatorzy szybko jednak zareagowali i na zastępstwo przyjedzie nie kto inny, jak Schoolboy Q.

Nowy headliner Fest Festivalu to jeden z czołowych kalifornijskich raperów, a także reprezentant wytwórni Top Dawg Entertainment, z którą związany jest także Kendrick Lamar czy Jay Rock. Szerszej publiczności Schoolboy Q dał się poznać w roku 2011, kiedy wydał pierwszy album pt. „Setbacks”. Od tamtej pory ukazały się także takie tytuły jak „Habits & Contradictions”, „Oxymoron”, „Blank Face” oraz wydany w tym roku „CrasH Talk”. Schoolboy Q – Numb Numb Juice

Kup bilet już dziś!
Bilety na wydarzenie można cały czas zakupić na stronie internetowej festiwalu – www.festfestival.pl/bilety. Koszt karnetu dwudniowego to tylko 289 złotych za ponad 90 artystów, którzy wystąpią na festiwalu. Jest również opcja biletów jednodniowych, które są dostępne w cenie 179 złotych, z kolei wejście na camping to koszt jedynie 100 złotych.