Mad-Music.pl

Schoolboy Q nowym headlinerem Fest Festivalu 2019!

Już w piątek 23 sierpnia w chorzowskim Parku Śląskim rozpocznie się pierwsza edycja Fest Festivalu. Niestety występ jednego z headlinerów, czyli Wu-Tang Clan musiał zostać odwołany ze względu na to, że członkowie grupy w ostatniej chwili zmienili swoje plany. Organizatorzy szybko jednak zareagowali i na zastępstwo przyjedzie nie kto inny, jak Schoolboy Q.

Nowy headliner Fest Festivalu to jeden z czołowych kalifornijskich raperów, a także reprezentant wytwórni Top Dawg Entertainment, z którą związany jest także Kendrick Lamar czy Jay Rock. Szerszej publiczności Schoolboy Q dał się poznać w roku 2011, kiedy wydał pierwszy album pt. „Setbacks”. Od tamtej pory ukazały się także takie tytuły jak „Habits & Contradictions”, „Oxymoron”, „Blank Face” oraz wydany w tym roku „CrasH Talk”. Schoolboy Q – Numb Numb Juice

Kup bilet już dziś!
Bilety na wydarzenie można cały czas zakupić na stronie internetowej festiwalu – www.festfestival.pl/bilety. Koszt karnetu dwudniowego to tylko 289 złotych za ponad 90 artystów, którzy wystąpią na festiwalu. Jest również opcja biletów jednodniowych, które są dostępne w cenie 179 złotych, z kolei wejście na camping to koszt jedynie 100 złotych.

Weronika Paliczka

Polub nas!

Reklama

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama