LemON w trasie z okazji 10-lecia istnienia zespołu!

LemON swoje pierwsze kroki stawiał dekadę temu na scenie muzycznej programu Must be the music, który szturmem wygrał między innymi dzięki utworowi Litaj ptaszko w języku łemkowskim. Na koncie mają cztery studyjne płyty, setki występów i tysiące fanów. W tym roku mija dziesiąty rok ich kariery, a z tej okazji ruszają w akustyczną trasę koncertową. 

Ich płyty niejednokrotnie okryły się złotem, single królowały na listach przebojów, a zespół zdobywał liczne nominacje – również do najbardziej prestiżowych, takich jak Fryderyki. Akustyczna trasa obejmie dziewięć miast, a w najbliższą sobotę LemON odwiedzi gdański Stary Maneż. Na wydarzenie zaprasza sam wokalista, Igor:

 

Jesteśmy wdzięczni za Wasze maile, wiadomości i rozmowy. To dzięki Wam powstał pomysł trasy unplugged. Bardzo się cieszymy na ponowne spotkanie z Wami, gdzie tym razem wsłuchacie się w drewno, metal, młoteczki, struny, pudła rezonansowe i wszystko to, na czym da się tworzyć piękne dźwięki. Przyjdźcie, posłuchajcie, powspominajcie razem z Nami. Niech to będą wieczory pełne magii, dobrych myśli i oddechu.

Do zobaczenia na gdańskim koncercie, spodziewajcie się fotorelacji już wkrótce!