Okładka albumu Fot. Materiały prasowe

LOVEHOLIC* – LASS – debiutancki album już dostępny

Miłość jest zbyt trudna by ją zrozumieć, ale na tyle pociągająco-piękna by chcieć jej doświadczać i o niej pisać. Oddaję w Twoje ręce LOVEHOLIC*- płytę o uzależnionych od miłości…

LASS

LOVEHOLIC* czyli uzależniony od miłości, ten który kocha za bardzo i ten, kto potrzebuje miłości. LOVEHOLIC to płyta o momentach, samotności, uczuciach schowanych pod maską, o sercu zabójcy, namiętności, o łapaniu spadających z nieba gwiazd, o aksamitnej nocy we włoskim ogrodzie, o lepszej osobie, o wypełnionych pożądaniem Loveholikach uciekających przed sztormem oraz o tym, że to jeszcze nie jest koniec.

Jak na debiut, LASS stworzyła płytę dojrzałą, starannie dopracowaną, a do tego świetnie wyprodukowaną i prawdziwą. Za kształt całego materiału odpowiedzialna jest LASS, która napisała muzykę i teksty, a także odpowiada za produkcję albumu. Na płycie znajdują się dwie gościnne produkcje: “Nothing is over” (prod. Paweł Sęk) oraz “Dym Remix” (prod. Darek Podhajski).

Poza występami na polskiej scenie – support Meli Koteluk – LASS występowała również na poza granicami kraju – Nowy Jork, Korea Południowa, Litwa. Jej twórczość znalazła uznanie na całym świecie.

LASS czyli Kasia Klimczyk komponuje synth-popwe piosenki, które łączą prawdziwe historie z nieoczywistymi kombinacjami dźwięków. Jej słabością są odgłosy z gier komputerowych, fisharmonia, omnichord, arpeggiator, syntezatory, zniekształcone brzmienia gitar elektrycznych, kontrabas i instrumenty dęte. Cała ta mieszanka skutkuje synth-popowym kolażem dźwięków. Na koncertach dopełnienie stanowią efekty wizualne, dzięki którym występy LASS są bez wątpienia hipnotyzujące.

Tracklista LOVEHOLIC* prezentuje się następująco:

  1. MISS MY LIFE ON EARTH INTRO 
  2. MISS MY LIFE ON EARTH
  3. KATHERINE IS INNOCENT
  4. DARK SUMMER
  5. I CAN BE YOUR GIRL 06 NOTHING IS OVER 07 LOVEHOLIC
  6. DYM
  7. WONDERLAND
  8. SOLDIER OF LOVE
  9. BETTER PERSON
  10. DYM (Podhajski Remix)

Posłuchaj albumu: