„Luna” – debiutancki singiel zespołu Heima już jest!

Heima to łódzki zespół powstały pod koniec 2017 roku. Żaden z członków zespołu nie jest w stanie określić, jaki właściwie gra gatunek muzyki. Charakter utworów kształtuje ujmujący wokal w połączeniu z nastrojowymi partiami gitarowymi, klimatycznym brzmieniem trąbki i pianina oraz niebanalną warstwą rytmiczną.

Singiel “Luna” to popowo-alternatywny przedsmak pełnowymiarowego krążka, którego premiera zaplanowana jest na lato 2021 roku. Utworowi towarzyszy również pełen tajemnic i magii teledysk. Style gry i muzyczne inspiracje członków formacji przenikają się wzajemnie i pomimo ogromnego zróżnicowania, tworzą połączenie o intrygującej, onirycznej aurze.

Dla mnie to taki alert, żebyśmy pamiętali o tym, że każde nasze działanie przynosi skutki, które są nieodwracalne i targają ze sobą lawinę konsekwencji. Czasem lepszych, czasem gorszych. Po prostu efekt motyla. Nie chcę sugerować nikomu co ma myśleć słuchając tego utworu. To jest piękne w sztuce, że każdy może ją odbierać na swój własny i unikalny sposób. Ważne, żeby poczuć cokolwiek. Coś na co pozwala twoja wrażliwość.


Więcej:

Heima na Facebooku