Mad-Music.pl

Maciej Musiałowski debiutuje z Julią Wieniawą!

 
TAG -->

Maciej publiczności dał się poznać za sprawą serialu TVN-owskiego, w którym zaprezentował swój talent do muzyki. Od tego czasu fani czekają, aż aktor zdecyduje się na wykorzystanie swoich możliwości i wyda swój pierwszy album. Za sprawą słuchowiska Random, w którym Musiałowski gra pierwsze skrzypce, powstał singiel.

Tekst i melodia powstały na długo przed premierą słuchowiska – muzyk stworzył je podczas pierwszego zamknięcia, a więc ponad rok temu. Zabierz tę miłość to autentyczny zapis emocji towarzyszących Maciejowi w marcu zeszłego roku. Jest to ujmująca i niesamowicie emocjonalna muzyczna podróż opowiadająca o miłości wraz ze wszystkimi jej odcieniami.

 Relacje, rozstania i rozbieżności – to emocje, które prowadziły mnie podczas pisania tego utworu. Wyjechałem, nie chciałem stać się ofiarą lockdownu zamkniętą w mieszkaniu samotnie z psem i głową pełną myśli. Szczęście w nieszczęściu przyniosło zaproszenie od pewnej Rosjanki, która mianowała się moją ciocią. W jej pięknym domu stał fortepian, któremu przyglądałem się dość długo. W końcu się przełamałem. Z dnia na dzień przelałem swoje uczucia na pierwszą zwrotkę i refren. Bałem się. Nie chciałem znów wpadać w basen tych uczuć, ale stało się i… nie żałuję, bo dzięki temu w końcu mogłem się uwolnić od tych emocji.

Musiałowskiemu w piosence towarzyszy Julia Wieniawa, koleżanka ze słuchowiska. Razem tworzą niebanalny duet, który kończy się tajemniczym i tragicznym rozstaniem młodych ludzi, co pozostawia w widzu wrażenie nieskończonej opowieści.


Więcej:

Maciej na Facebooku

Julia na Facebooku

Małgorzata Soboczyńska

Wiele razy w życiu wybrałam zły kierunek, ale w końcu dotarłam tam, gdzie być powinnam. Studiuję dziennikarstwo i komunikację społeczną, a tu spełniam muzyczne marzenia.

Inspirują mnie Ralph Kaminski, Coldplay, Kortez, Paweł Domagała, LemON – czyli w wielkim skrócie muzyka wrażliwa. Ale jestem otwarta na wszystko co dobre, nie skreślam żadnego gatunku ani muzyka! I tym co wpada mi w ucho, dzielę się tutaj :)

Polub nas!

Reklama

  •  
    TAG -->

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .
 
TAG -->

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama