Marc Rebillet w Polsce!

 

Marc Rebillet z jedynym koncertem w Polsce! Artysta wystąpi 21 marca 2022 roku w warszawskiej Progresji.  Artysta, muzyk, aktor, komik – Marc może być nazywany na wiele sposobów,  a on sam opisuje siebie jako “one man show” i podkreśla, że każdy jego występ to jednoosobowa improwizacja, która nigdy nie zdarza się dwa razy.

Marc Rebillet znany również jako “Loop Daddy” to amerykański muzyk elektroniczny i YouTuber, który urodził się i wychował w Dallas w Teksasie, a obecnie mieszka w Nowym Jorku. Znany jest z improwizacji elektronicznych piosenek z komicznymi tekstami. Profesjonalna kariera muzyczna Rebilleta rozpoczęła się w 2016 roku, kiedy zaczął publikować filmy na YouTube i transmisje na żywo, w których improwizował piosenki w swojej sypialni, mieszkaniu i pokojach hotelowych.

 

Rebillet to niekwestionowany fenomen online. Wiele jego piosenek jest inspirowanych prośbami w czasie rzeczywistym od jego fanów, którzy dzwonią na jego numer telefonu lub komentują podczas transmisji na żywo. Treść transmisji jest bardzo zróżnicowana, od romansów, po bardziej błahe tematy, takie jak przekąski. W marcu 2021 polscy fani artyści będą mieli okazję doświadczyć zjawiska, jakim jest twórczość Marca na własne oczy i uszy. 

Bilety dostępne na stronie www.followthestep.com oraz w bileteriach Going., EventimPolska oraz w salonach Empik i MediaMarkt.