Mad-Music.pl

Marcin Maciejczak w coverze Billie Eilish!

 
TAG -->

Marcin Maciejczak to jedyny uczestnik talent show, który zaintrygował mnie już swoim castingowym występem. Mimo młodego wieku to niezwykle świadomy swoich możliwości wokalista, który bezbłędnie przekazuje emocje i bawi się swoim głosem. Jego zwycięski singiel tylko upewnił mnie w tym, jak szerokim otworem stoi przed nim polska scena alternatywna.

Od premiery debiutanckiego utworu minęło trochę czasu, choć sam Marcin zapewnia, że nie spoczął na laurach. Obecnie pracuje nad drugim singlem z nadchodzącego wydawnictwa, które jest skutkiem wygranej w programie muzycznym. W międzyczasie wziął udział w projekcie Digster Spotlight, w którym młodzi polscy wokaliści prezentują covery największych współczesnych hitów.

Marcin na warsztat wziął utwór Billie Eilish, który pojawi się w najnowszym filmie o Agencie 007.

 


Więcej:

Marcin na Facebooku

Małgorzata Soboczyńska

Wiele razy w życiu wybrałam zły kierunek, ale w końcu dotarłam tam, gdzie być powinnam. Studiuję dziennikarstwo i komunikację społeczną, a tu spełniam muzyczne marzenia.

Inspirują mnie Ralph Kaminski, Coldplay, Kortez, Paweł Domagała, LemON – czyli w wielkim skrócie muzyka wrażliwa. Ale jestem otwarta na wszystko co dobre, nie skreślam żadnego gatunku ani muzyka! I tym co wpada mi w ucho, dzielę się tutaj :)

Polub nas!

Reklama

  •  
    TAG -->

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .
 
TAG -->

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama