Marisol i Agata Gołemberska w singlu „Obojętne!

„Obojętne” to druga kolaboracja przecierającej eksperymentalno-popowe szlaki producentki Marisol i świetnie zapowiadającej się artystki z ramienia wytwórni My Name is New Agaty Gołemberskiej.

Marisol dała się poznać słuchaczom, jako producentka, która w swojej podróży po eksperymentalno-popowych szlakach odważnie sięgnęła po jeden z najpopularniejszych polskojęzycznych utworów, „Czerwone Korale”, czym zyskała sobie przychylność alternatywnej publiczności. Po raz drugi już połączyła siły ze świetnie zapowiadającą się artystką z ramienia My Name is New, słuchaczom znaną z popularnego radiowego utworu „Uda się” Agatą Gołemberską. 

Owocem tej współpracy jest singiel „Obojętne”, który bawi się kontrastem, przeplatając ze sobą letnią depresję, gdy jest już zbyt gorąco by odczuwać cokolwiek z hipnotyzującym i pulsującym rytmem, który wprost z mieszkania zabiera na wakacje. 

„Obojętne” opowiada o melancholii, która snuje się ulicami rozgrzanego letnim słońcem, opustoszałego miasta. Kiedy masz wrażenie, że wszyscy prócz Ciebie pojechali na wakacje, zostawiając po sobie przytłaczającą pustkę. Zbyt gorące dni ciągną się niemiłosiernie i nie pozwalają myśleć o niczym innym niż o chęci ucieczki z tej sytuacji. Topiący się pod nogami asfalt uniemożliwia jednak jakikolwiek ruch

Marisol i Agata o utworze