Maroon 5 ponownie w Polsce już w 2019 roku!

Maroon 5 istnieje na rynku od blisko dwudziestu lat, a ich twórczość znana jest na całym świecie – single podbijają listy przebojów, a utwory nawet z debiutanckiego krążka usłyszeć można w większości radiostacji. Grupa na czele z Adamem Levinem została doskonale przyjęta na pierwszym koncercie w Polsce, gdy dwa lata temu fani wypełnili po brzegi krakowską Tauron Arenę. Amerykański band w czerwcu przyszłego roku ponownie wystąpi w stolicy Małopolski!

Międzynarodowa trasa koncertowa, w ramach promocji najnowszego wydawnictwa Red Pill Blues, obejmuje zaledwie sześć krajów w Europie. Zespół w czerwcu 2016 roku po raz pierwszy pojawił się w naszym kraju, gdzie został bardzo dobrze przyjęty – bilety wyprzedały się na długo przed wydarzeniem a Adam Levine nie krył, że to jeden z lepszych koncertów w ich karierze. Dlatego ogłoszenie Krakowa wśród zaledwie kilku miast niezmiernie cieszy, ale i nie dziwi – wiele zagranicznych muzyków jednogłośnie twierdzi, że polska publiczność ma w sobie coś, co każe tu wracać.

Maroon 5 w naszym kraju pojawi się ponownie w wakacyjnym czasie, w krakowskiej Tauron Arenie band zagra 6. czerwca przyszłego roku. Jako support zespołu wystąpi Sigrid – młoda Norweżka, która rozsławiła się w Polsce za sprawą tegorocznego Open’era. Bilety już trafiły do sprzedaży, w identycznym przedziale cenowym jak trzy lata temu, 199–419.

Maroon 5 są trzykrotnymi zdobywcami nagrody Grammy, a na koncie mają także mnóstwo innych prestiżowych nagród. Ich albumy zostały sprzedane na świecie ponad 75 milionów razy, a liczba odsłuchów każdego z singli w serwisach streamingowych również sięga liczb sześciocyfrowych. Utwór promujący najnowszy album, Girls Like You, został okrzyknięty przebojem tego lata i według rankingu Spotify zajął drugie miejsce, jeśli chodzi o odsłuchy. Czerwcowy koncert będzie doskonałą okazją, by usłyszeć najnowszy krążek w aranżacjach na żywo, ale i także by po raz kolejny wysłuchać hitów jak Sugar, Misery czy She Will Be Loved.


Więcej:

Maroon 5 na Facebooku

Strona WWW