Mad-Music.pl

“Serce nie sługa” – Ania Dąbrowska promuje nowy film!

 
TAG -->

Serce nie sługa to nowa komedia romantyczna na filmowej mapie Polski, która na duże ekrany trafi jesienią. O piosenkę promującą film zadbała Ania Dąbrowska – znana z chwytających za serce dźwięków. Utwór stworzony na potrzeby komedii stał się nowym singlem wokalistki!

Dąbrowska niejednokrotnie udowadniała, że ma smykałkę do pisania historii o miłości – wybranie właśnie jej na twórcę singla wydaje się być doskonałą decyzją. Film to z jednej strony oczywista opowieść o poszukiwaniu drugiej połówki, jednak reżyser – Filip Zylber – zadbał o to, by nie była to typowa komedia romantyczna. Współczesne związki pokazane są przez pryzmat zabawnych motywów a także poprzez bohaterów oczekujących prawdziwej miłości, choć wiara w nią gdzieś uciekła.

To piosenka o miłości, której czasami możemy nie dostrzec, a która jest gdzieś obok nas. Czasami potrzeba czasu i dojrzałości, aby ją dostrzec i docenić. To historia dwojga ludzi, którzy po prostu nie wiedzą czy to przyjaźń, czy to już kochanie.


Więcej:

Ania Dąbrowska na Facebooku

Małgorzata Soboczyńska

Wiele razy w życiu wybrałam zły kierunek, ale w końcu dotarłam tam, gdzie być powinnam. Studiuję dziennikarstwo i komunikację społeczną, a tu spełniam muzyczne marzenia.

Inspirują mnie Ralph Kaminski, Coldplay, Kortez, Paweł Domagała, LemON – czyli w wielkim skrócie muzyka wrażliwa. Ale jestem otwarta na wszystko co dobre, nie skreślam żadnego gatunku ani muzyka! I tym co wpada mi w ucho, dzielę się tutaj :)

Polub nas!

Reklama

  •  
    TAG -->

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .
 
TAG -->

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama