Mateusz Ziółko powracaz poruszającym utworem –„Weź mnie”!Nowy singiel i klip już w sieci!

Melodyjny, przepiękny utwór „Weź mnie” Mateusza Ziółko jest swoistym nowym początkiem w twórczości artysty. Autor takich przebojów jak „W płomieniach” czy „7 rzeczy” otwiera kolejny rozdział w swojej drodze muzycznej, a ten singiel to jego preludium.

Teledysk do utworu „Weź mnie” jest wzruszającym obrazem, pokazującym historię miłości rozgrywającej się od dziecięcych lat, jej wspomnień. Symboliczny domek na drzewie to miejsce powrotu do wspólnych momentów, miejsca, w którym miłość się rozpoczęła, w którym wszystko było niewinne i bezpieczne.

Weź mnie” – to historia zmagającego się z własną tożsamością człowieka, który zagubił na swojej życiowej drodze poczucie prawdy i szuka jej w złych miejscach. W rezultacie traci poczucie bycia kochanym i zdolność odczuwania czystej miłości. Okazuje się, że to co tak często uznajemy za bardzo odległe, nierealne i niedostępne już dla nas, mamy tak naprawdę na wyciągnięcie ręki…w sobie. Wystarczy zawołać szczerze z głębi swojego serca: WEŹ MNIE!!!!! i dać się odnaleźć…miłości. 🙂

mówi Mateusz o utworze

Singiel „Weź mnie” to pierwsza zapowiedź nowego Mateusza Ziółko artysty, który jest w zamyśle spójnym konceptem artystyczny, będącym wyrazem jego dojrzałości artystycznej.

Za utwór odpowiedzialny jest duet Hotel Torino – Dominic Buczkowski – Wojtaszek oraz Patryk Kumór, odpowiedzialni za wiele hitów na polskim rynku muzycznym.

Mateusz Ziółko – kim jest?

Mateusz Ziółko to zdolny artysta, świetnie czujący się w każdym repertuarze. Świadczą o tym sukcesy w programach „Mam talent!”„The Voice of Poland” czy „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, w którym jego wykonanie utworu Zbigniewa Wodeckiego stało się ikoniczne. Mateusz to również artysta niewątpliwie posiadający własne muzyczne DNA, o czym świadczy sukces pierwszego albumu „Na nowo”, który osiągnął status złotej płyty. Pochodzący z niej utwór „W płomieniach” został odsłuchany 2,5 miliona razy na Spotify a klip do tego utworu ma 71(!) milionów obejrzeń w serwisie YouTube.