Maya Krav z KONRADEM wydają nowy singiel “Changes”!

Maya Krav z KONRADEM rozpoczynają wiosnę swoim pierwszym wspólnym singlem pt. “Changes”!

Energetyczny utwór z klubowym bitem oraz sensualnym wokalem idealnie sprawdzi się na szybkie jazdy autem, długie podróże, a przede wszystkim na każdą imprezę. Został on wysłany na preselekcje Eurowizji 2023, a od 13 kwietnia jest dostępny na każdej platformie streamingowej, a na YouTube z teledyskiem!

Maya Krav & KONRAD, czyli elektroniczny duet brokatowej producentki z genialnym wokalistą. Na co dzień soliści, którzy niedawno zdecydowali się połączyć siły, aby podbić Polskę swoją charyzmą i tanecznymi piosenkami, którym nie brakuje uwielbianego przez wszystkich basu.

Twórczość KONRADA podbiła platformy streamingowe, zdobywając ponad 100 tysięcy odtworzeń, a energiczne bity Mai można było usłyszeć, m.in. przed koncertem Sanah, na Juwenaliach w całej Polsce, we Francji oraz na FEST Festivalu 2022!

Pierwsze efekty ich współpracy można było usłyszeć latem 2022, gdy cekinowa producentka wydała remix do singla „Take Me Home” wokalisty. Teraz są gotowi wydać wspólny autorski utwór. Tym samym duet pokazuje, że na polskiej scenie elektronicznej pojawiły się nowe nazwiska, o których zaczyna być głośno.