Mad-Music.pl

MGŁY prezentują nowy singiel!

Singiel „Smutna piosenka” zwiastuje nadchodzący album „Samotna podróż do Arkadii”, który ukaże się już 24/04/2020.

To piąty singiel zespołu, do którego zdjęcia powstały w Rzymie jesienią 2019 r.

Klip stanowi historię, którą można odczytywać na wiele różnych sposobów. Dla zespołu był zapisem wspomnień, które już nie wrócą i sekretów, które na co dzień nosimy w swoim sercu.

Życie napisało do niego jednak zupełnie inny scenariusz.

Smutna piosenka, poprzez wydarzenia ostatnich miesięcy i swoje odniesienie do Wiecznego Miasta, stała się symbolem potrzeby bliskości. Bliskości, której nie brakowało nam nigdy, tak bardzo jak dziś.

W związku z tym, chcąc odwdzięczyć się włoskiej stolicy, zespół zachęca do wsparcia działań Medycznego Zespołu Ratunkowego PCPM, który pomaga szpitalom, szkoli personel medyczny z resuscytacji, a jego członkowie niosą pomoc w całej Polsce i na misji we Włoszech: https://pcpm.org.pl/lekarze-i-ratownicy-z-pcpm-pomoga-wlochom-w-walce-z-koronawirusem.html

FRESH MUSIC ALERT!

Tylko na Mad-Music.pl, specjalnie dla Was, czytelników naszego portalu, wspólnie z zespołem MGŁY codziennie będziemy odsłaniać fragmenty utworów z płyty “Samotna podróż do Arkadii” odliczając w ten sposób dni do premiery krążka.

Aby nie przegapić nowości muzycznych, koniecznie polub nas na Facebooku klikając poniżej!

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Polub nas!

Reklama

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama