Mgły – „Samotna podróż do Arkadii” przedpremierowy odsłuch fragmentów utworów. TYLKO U NAS!

„Samotna podróż do Arkadii”, czyli debiutancki krążek zespołu Mgły ukaże się już 24 kwietnia. Tylko na Mad-Music.pl będziecie mogli posłuchać fragmentów utworów, które dodatkowo będą wzbogacone o ekskluzywne komentarze członków zespołu, przed premierą. Codziennie odblokujemy dla Was nową zapowiedź. Bądźcie z nami!

Zaczynamy odliczanie! Do premiery albumu pozostało:

Album już dostępny!

Płyta do zamówienia pod TYM LINKIEM!

I. Tess

Mgły

Ten utwór powstał po obejrzeniu filmu Romana Polańskiego pt. Tess. Początkowo klimatem znacznie odbiegał od wersji ostatecznej – był inspirowany muzyką barokową.

II. Smutna piosenka

Aby posłuchać całego utworu KLIKNIJ TUTAJ!

Mgły

Ta piosenka, po ostatnich wydarzeniach niespodziewanie nabrała nowego znaczenia, jednak mamy nadzieję, że jej przesłanie będzie zawsze uniwersalne – nie zapominajmy, że każdy nosi ukrytą w sercu tajemnicę.

III. Jesteś powieścią

Mgły

Jak sam tytuł wskazuje, piosenka ta ma nam przypomnieć, że sami piszemy naszą powieść 🙂 i po odwróceniu strony mogą się zdarzyć rzeczy, o jakich nie śniło się nawet filozofom 🙂

IV. Cisza nocna

Mgły

Cisza nocna, to nasza najstarsza kompozycja. Powstała wiele lat temu i od tej pory ewoluowała niezliczoną ilość razy. Zawsze jednak wyobrażaliśmy ją sobie jako podróż w nieznane. Ostatecznie zaprowadziła nas do krainy snu, w której cisza pozwala nam odetchnąć i zrozumieć przeszłość

V. Rzeka

Aby posłuchać całego utworu KLIKNIJ TUTAJ!

Mgły

Tekst piosenki powstał w wyniku naszego sprzeciwu co do twierdzenia, że nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki. Nic przecież nie zdarza się dwa razy i każdy zasługuje na drugą szansę.

VI. Drakula

Mgły

Ta piosenka uległa kompletnej przemianie za sprawą naszego bębniarza Rafała Olewnickiego, który ze zwrotki zrobił refren 🙂 Niczym prawdziwy Drakula dał jej nowe, wieczne życie 🙂

VII. Bałtyk

Aby posłuchać całego utworu KLIKNIJ TUTAJ!

Mgły

Ta piosenka powstała w ciągu godziny. Zjawiła się sama i nie pozwoliła nam o sobie zapomnieć. Lubimy myśleć, że to po to, by „gwiazdy nam świeciły”.

VIII. Na dno

Mgły

Ta piosenka powstała w największej fazie zakochania. Wtedy, gdy nawet wspólny upadek na dno, wydaje się największym szczęściem.

IX. Nie mam czasu

Aby posłuchać całego utworu KLIKNIJ TUTAJ!

Mgły

Gdy w pogoni za „szczęściem”, zdamy sobie sprawę, że brakuje nam czasu, przypomnijmy sobie o tym, że czas to przecież pieniądz.

X. Za blisko

Mgły

Ta piosenka narodziła się jako ostatnia. Na początku miało jej nie być, potem miała być instrumentalna. W końcu okazało się, że oto jest – z nut i słów stworzona:), a one bez siebie ani rusz:)

XI. Czekam na lato

Aby posłuchać całego utworu KLIKNIJ TUTAJ!

Mgły

To nasz pierwszy singiel, którym skutecznie wyzbyliśmy się nawyku ciągłego odkładania czegoś na później. Było to prawdziwe oczyszczenie.

XII. Za daleko

Mgły

Ten utwór opowiada o rozważaniach nad sensem ważenia słów, kłębienia w sobie emocji.

XIII. Inaczej

Mgły

Ten utwór zamyka płytę „Samotna podróż do Arkadii”. Nie jest on jednak zwiastunem końca podróży. Przeciwnie – jest zapowiedzią dalszej drogi, ale w zupełnie innych okolicznościach.

Odblokowano 100% albumu:

100 %

Mgły w internecie:

FACEBOOKINSTAGRAMYOUTUBE