Mad-Music.pl

“Migawka” – Mela Koteluk z nową trasą koncertową!

 
TAG -->

Jesienią na półki sklepowe, po czteroletniej przerwie, trafi trzecie wydawnictwo Meli Koteluk, o wdzięcznym tytule Migawka. Wydanie albumu to także doskonała okazja, by powrócić do koncertowania – wokalistka już pod koniec października ponownie stanie na scenie!

Zadebiutowała sześć lat temu, a album od razu trafił do programu Trzeciego Polskiego Radia, zdobywając tytuł płyty tygodnia. Od tego czasu kariera Meli potoczyła się wyjątkowo szybko – rok później na koncie miała już dwie nagrody Fryderyk, za debiut i jako artystka roku. Drugi album, Fastrygi, po miesiącu pokrył się platyną – świadczy to nie tylko o popularności wokalistki, ale i jej ogromnym talencie. Koteluk tworzy muzykę na pograniczu rocka i popu, choć nie brakuje w niej elektronicznych brzmień i ambitnych tekstów.

Jesienna trasa obejmuje dziesięć czołowych miast, a bilety trafią do sprzedaży ogólnej już w ten piątek. Wokalistka promować będzie nowe wydawnictwo Migawka, które pojawi się na półkach sklepowych również jesienią pod szyldem Warner Music Poland.

MIGAWKA


Więcej:

Mela Koteluk na Facebooku

Małgorzata Soboczyńska

Wiele razy w życiu wybrałam zły kierunek, ale w końcu dotarłam tam, gdzie być powinnam. Studiuję dziennikarstwo i komunikację społeczną, a tu spełniam muzyczne marzenia.

Inspirują mnie Ralph Kaminski, Coldplay, Kortez, Paweł Domagała, LemON – czyli w wielkim skrócie muzyka wrażliwa. Ale jestem otwarta na wszystko co dobre, nie skreślam żadnego gatunku ani muzyka! I tym co wpada mi w ucho, dzielę się tutaj :)

Polub nas!

Reklama

  •  
    TAG -->

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .
 
TAG -->

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama