„Migawka” – Mela Koteluk z nową trasą koncertową!

Jesienią na półki sklepowe, po czteroletniej przerwie, trafi trzecie wydawnictwo Meli Koteluk, o wdzięcznym tytule Migawka. Wydanie albumu to także doskonała okazja, by powrócić do koncertowania – wokalistka już pod koniec października ponownie stanie na scenie!

Zadebiutowała sześć lat temu, a album od razu trafił do programu Trzeciego Polskiego Radia, zdobywając tytuł płyty tygodnia. Od tego czasu kariera Meli potoczyła się wyjątkowo szybko – rok później na koncie miała już dwie nagrody Fryderyk, za debiut i jako artystka roku. Drugi album, Fastrygi, po miesiącu pokrył się platyną – świadczy to nie tylko o popularności wokalistki, ale i jej ogromnym talencie. Koteluk tworzy muzykę na pograniczu rocka i popu, choć nie brakuje w niej elektronicznych brzmień i ambitnych tekstów.

Jesienna trasa obejmuje dziesięć czołowych miast, a bilety trafią do sprzedaży ogólnej już w ten piątek. Wokalistka promować będzie nowe wydawnictwo Migawka, które pojawi się na półkach sklepowych również jesienią pod szyldem Warner Music Poland.

MIGAWKA


Więcej:

Mela Koteluk na Facebooku