Ralph Kaminski wyrusza nad m o r z e po raz ostatni!

Ralph zadebiutował blisko dwa lata temu, a jego wydawnictwo odbiło się głośnym echem w środowisku muzycznym. Niespotykany wokal oraz połączenie artystycznego popu z elementami muzyki filmowej szybko znalazły swoich odbiorców. Jesienią wokalista wyruszy w ostatnią trasę koncertową promującą debiutanckie m o r z e.

Każdy kto choć raz usłyszał Ralpha, nie mógł oderwać się od jego muzyki – wrażliwe teksty, bazujące na doświadczeniu muzyka, opatrzone w brzmienia wiolonczeli, piana i smyczków zostają w głowie na dłużej. Dlatego m o r z e cieszy się tak ogromną popularnością, a z koncertu na koncert publiczność jest co raz liczniejsza.

Koncerty wokalisty są jeszcze bardziej magiczne niż utwory na albumie – często występy Ralpha określane są mianem spektaklu, który zaplanowany jest od A do Z. Na poprzedniej trasie nie brakowało niespodzianek w postaci tancerzy czy innych muzyków, a jak sam Kaminski zapowiedział w naszym wywiadzie – nic w tej kwestii się nie zmieni. Jesienne koncerty będą ostatnią szansą, by usłyszeć m o r z e na żywo – drugie wydawnictwo, nad którym pracuje wokalista, może być zupełnie inne od poprzedniego a data premiery nie jest bliżej określona.

Trasa Pożegnanie z m o r z em obejmie zaledwie sześć miast, podczas której powróci dawny zespół o nazwie My Best Band In The World w nieco odmienionym składzie. Trasę otworzy Gdańsk, miasto w którym rozpoczęła się historia opowiedziana w m o r z u, a zamknie Warszawa – czyli miasto, z drugiej części albumu.

POŻEGNANIE Z M O R Z E M


Więcej:

Ralph Kaminski na Facebooku