Materiały prasowe

New Hope Club z nowym utworem „Worse”

Po trafieniu do Top 5 najlepiej sprzedających się płyt z debiutanckim albumem, New Hope Club powracają z premierowym utworem „Worse”.

Pulsujący i hipnotyczny utwór to kontynuacja charakterystycznego brzmienia zespołu. Klip do kawałka powstał podczas ostatniej promocyjnej wizyty zespołu w Stanach. Za reżyserię odpowiada aktorka Bailee Madison („Czarodzieje z Waverly Place”). W teledysku pojawia się kilka znanych twarzy, w tym m.in. tancerka, aktorka i modelka Maddie Ziegler, aktorka i influencerka Alexa Losey, aktorka Robyn Lively i jej mąż, również aktor, Barty Johnson oraz wielu innych. W klipie przenosimy się w czasie o kilka dekad – do lat 60., 70., 80. i 90.

New Hope Club każdego dnia na swoich mediach społecznościowych prezentują materiały tworzone w domowej izolacji. Do tej pory mogliśmy odwiedzić wirtualnie domy muzyków, obejrzeć live streamy i lekcje gry na gitarze.

Na debiutanckim albumie zespołu zatytułowanym po prostu „New Hope Club” znalazło się 13 utworów, w tym single „Love Again”, „Know Me Too Well” ft. Danna Paola czy „Permission”. Za produkcję odpowiadają Matt Rad (One Direction, Little Mix), Iain Kirkpatrick oraz Jason Evigan (Dua Lipa, Jason Derulo).

New Hope Club tworzą George Smith, Blake Richardson oraz Reece Bibby.

Okładka/Materiały prasowe