Mad-Music.pl

“Stań” ostatnim singlem zapowiadającym album Ala Zastary!

Alicja Boratyn i Jakub Sikora, czyli duet Ala Zastary, tworzą soczysty pop z elementami r’n’b i elektroniki. Pierwszy singiel duetu Pilot trafił do zestawiania najlepszych polskich singli ubiegłego roku, a na swoim koncie mają także tytuł finalistów plebiscytu Gazety Wyborczej Sanki, który ma na celu odkrywanie nowych twarzy muzycznych. 

Duet, oprócz piosenki, stworzył też autorski klip, korzystając z ograniczeń czasu izolacji. Jego akcja dzieje się w mieszkaniu i opowiada o nawiązywaniu relacji z samym sobą i oswajaniu lęku.

Alicja Boratyn i Jakub Sikora, czyli duet Ala Zastary, tworzą Stań jest ostatnim singlem zapowiadającym pierwsze długogrające wydawnictwo duetu JUTRO? Płyta ukaże się w maju. Będzie wydana własnym sumptem, w ramach mini labelu Postaranie i znajdzie się na niej dziesięć piosenek (w tym dwa już znane i dobrze przyjęte single z 2019 roku – Ciemną Nocą i Może).

Oprócz tego wyłącznie na nośniku fizycznym będzie można usłyszeć dwa bonusowe utwory nagrane w trakcie prac nad albumem.


Więcej:

Ala Zastary na Facebooku

Avatar

Małgorzata Soboczyńska

Wiele razy w życiu wybrałam zły kierunek, ale w końcu dotarłam tam, gdzie być powinnam. Studiuję dziennikarstwo i komunikację społeczną, a tu spełniam muzyczne marzenia.

Inspirują mnie Ralph Kaminski, Coldplay, Kortez, Paweł Domagała, LemON – czyli w wielkim skrócie muzyka wrażliwa. Ale jestem otwarta na wszystko co dobre, nie skreślam żadnego gatunku ani muzyka! I tym co wpada mi w ucho, dzielę się tutaj :)

Polub nas!

Patronat

Reklama

Polecane koncerty

Polecamy również

Instagram

Invalid OAuth access token.

Reklama