Nieziemski głos, wyjątkowe teksty – Lewis Capaldi w Polsce!

Jego debiutancki krążek skradł serca milionom słuchaczy na całym świecie – a każde kolejne wydawnictwo poszerzało grono o setki tysięcy. Nieziemsko głęboki ton, wyjątkowo poruszające (i życiowe) teksty sprawiły, że pierwszy album sprzedał się w kilku milionach egzemplarzy, zgarniając tytuł najlepiej sprzedającego się brytyjskiego albumu.

Lewis, bo o nim mowa, ma na koncie najważniejsze brytyjskie statuetki muzyczne, nominację do Grammy i setki tysięcy koncertów na kilku kontynentach wyprzedanych do ostatniego biletu. Jako jeden z pierwszych wyprzedał londyńską arenę, zanim wydał debiut. Co jeszcze może potwierdzić jego nieziemski talent?

Przy drugim krążku założył, że musi zrobić dokładnie to, co przy pierwszym. Pozostać szczerym, pełnym emocji, pisząc o tym co czuje. To, co charakteryzuje brytyjskiego wokalistę, to niebywała skromność i idealna rutyna: do nagrywania używa interfejsu, laptopa, głośników, mikrofonu i ekipy z poprzedniej płyty.

Capaldi jest trzecim muzykiem w bieżącym roku, którego singiel zadebiutował na topie listy przebojów w pierwszym tygodniu po publikacji – zaraz obok Harry’ego Stylesa. Muzyk zagra na warszawskim Torwarze już w lutym przyszłego roku, a bilety trafią do sprzedaży 28 października. Patrząc na osiągnięcia muzyka do tej pory, można się spodziewać, że bilety rozejdą się szybciej niż ciepłe bułeczki!

 

Chcę dać tym piosenkom najlepszą możliwą szansę dotarcia do ludzi. Spędziłem z nimi tyle czasu. I tak wielu ludzi włożyło w to tyle pracy, nie tylko ja, ale wytwórnia, zespół, wszystkie osoby, z którymi pracowałem. Zawdzięczam to im, fanom, a także wszystkim ludziom, którzy nam pomogli. Jestem gotowy jak moje piosenki!