Materiały prasowe

Nowa romantyczna ballada Malumy „ADMV”

Maluma wydał właśnie swój najnowszy singiel „ADMV”, którego tytuł jest skrótem rozwijający się do „Amor De Mi Vida” – „Miłość mojego życia”. To romantyczna ballada, w której głos Malumy przeplata się z dźwiękami akustycznej gitary.

Maluma

Ten utwór ma dla mnie specjalną wartość, jest nagrany prosto z serca. Przypomniał mi, dlaczego właściwie rozpocząłem karierę i sprawia, że zaczynam myśleć o przyszłości – czy będziemy częściej okazywać sobie uczucia? Wydając tę piosenkę, chcę żebyśmy zadedykowali ją wszystkim, których kochamy, póki jest czas

W utworze Maluma śpiewa po hiszpańsku: „Kiedy zawiedzie nas pamięć i pozostaną tylko zdjęcia, mogę zapomnieć o wszystkim, oprócz tego, że jesteś moja. Kiedy lata będą nam ciążyć, a nasze nogi odmówią posłuszeństwa, oczy zamkną się, skóra będzie pomarszczona, kiedy będzie się liczyć jedynie to, czego dokonaliśmy w naszym życiu, a nawet jeśli żadna z tych rzeczy się nie wydarzy, zawsze będziesz miłością mojego życia”.

Początkowo teledysk miał być nakręcony w Grecji, podczas trasy koncertowej Malumy, ale ze względu na pandemię klip powstał w Miami w marcu.

Maluma ostatnio został pierwszym latynoskim artystą, który może się pochwalić 50 milionami obserwujących na Instagramie. Zaledwie dwudziestosześcioletni Maluma jest prawdziwą supergwiazdą muzyki latynoskiej. Juan Luis Londoño urodził się w Medellin w Kolumbii, a jego pseudonim powstał z dwóch pierwszych liter imion jego mamy, taty i siostry.

Każdy z trzech ostatnich albumów Malumy – Pretty Boy Dirty Boy(2015), F.A.M.E. (2018) oraz 11:11 (2019) – zadebiutował na pierwszym miejscu listy magazynu Billboard Latin Albums. Dotychczas Maluma miał piętnaście singli numer 1 na Billboard Latin Airplay Chart.

Materiały prasowe