Nowy singiel formacji Venflon już 10 czerwca!

venflon-nowy-singiel

Już 10 czerwca formacja Venflon wypuści nowy singiel, który będzie jednocześnie zapowiedzią nowego wydawnictwa!

Zespół Venflon niedawno zakończył pracę nad swoim najnowszym wydawnictwem studyjnym, które do sprzedaży trafi już tej jesieni nakładem wytwórni Fonografika. Będzie to trzeci album formacji, który jak już wcześniej zdradzili muzycy:

„Jeżeli chodzi o kompozycje to na pewno będzie różnił się w stosunku do tego co można usłyszeć na poprzedniej płycie. Kawałki są cięższe i bardziej metalowe niż nasza dotychczasowa twórczość. Jednocześnie materiał zawiera naprawdę dużo fajnych melodii.”

Już 10 czerwca będziemy mogli usłyszeć mały przedsmak tego co nas czeka na nowej płycie formacji Venflon. Właśnie tego dnia do sieci trafi bowiem singiel „Miłość”.

Jak zapowiadają muzycy:

„Miłość to muzycznie najbardziej przystępny kawałek na płycie, jednak tekstowo jest chyba najpoważniejszym i najbardziej ponurym dziełem. Pod pozornie oklepanym tematem toksycznego związku kryje się mroczna, zaczerpnięta z życia historia, w której przemoc domowa i uzależnienie spotykają bezwarunkowe uczucie. Jest więc na to czekać!”

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/753182718129356/

Więcej informacji o zespole:

Facebook: https://www.facebook.com/VenflonBand

Youtube: https://www.youtube.com/user/MsFaranka

Oficjalna strona: http://www.venflon.pl/

Venflon to polska formacja, która w swojej muzyce łączy melodyjny metal z wpływami grunge’u oraz stronera. Grupa powstała w 2003 roku i przez ten czas, pomimo zmian w składzie, zdołała zaistnieć na polskim rynku muzycznym, wydać dwa albumy studyjne oraz zdobyć wielu fanów w całym kraju.

Szerokiej publiczności Venflon dał się poznać dzięki swojemu uczestnictwu w popularnym programie „Must be the Music”, a także poprzez występy na większych wydarzeniach muzycznych, takich jak Juwenalia oraz festiwale( m. in. Hunterfest, Ursynalia).