Mad-Music.pl
Fot. Materiały prasowe

Oliver Malcolm zainspirowany The Clash w „The Machine”

Kolejny majstersztyk produkcyjny, czyli Oliver Malcolm tworzy wyjątkowy dźwiękowy pejzaż – tym razem w singlu „The Machine”. Kawałek jest zainspirowany miłością artysty do The Clash oraz ponurą, szarą atmosferą swojego rodzinnego miasta – Londynu.

Światowa premiera „The Machine” odbyła się na antenie BBC Radio 1 w audycji „Indie Show with Jack Saunders”. Oliver w rozmowie opowiedział o znaczeniu nowego utworu – tekst jest buntem przeciwko instytucjom społecznym, dla których sprawy materialne oraz finansowe mają większe znaczenie niż wymiar ludzki. Wszystko zostaje wciśnięte w tytułową maszynę. Za kilka tygodni będziemy mogli zobaczyć oficjalny klip do „The Machine”. Oliver Malcolm słynie z przykładania wielkiej uwagi do każdego szczegółu, spodziewajmy się więc zachwycającego teledysku.

Oliver Malcolm nauczył się grania z winyli jako 12-latek. Niedługo potem zaopatrzył się w program Logic i nauczył się produkcji. Na koncie ma współpracę z takimi artystami jak IDK, AlunaGeorge, Joey Bada$$, Jay Rock, Masego, Tinashe i wielu innych. 20-letni obecnie Malcolm postanowił rozpocząć karierę pod swoim nazwiskiem. Odpowiada za produkcję, wokale, kompozycje, inżynierię, mix i mastering. Jego brzmienie jest wyjątkowe i nie da się go podporządkować wyłącznie do jednego gatunku. To dopiero początek jego niezwykle ekscytującej drogi.  

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Polub nas!

Reklama

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama