Mad-Music.pl

Olsztyn Green Festival – co wiemy?

Olsztyn Green Festival wpisał się w koncertową mapę Polski na stałe – świadczą o tym doskonały line–up, piękna sceneria czy tłum zaabsorbowanych słuchaczy. W sierpniu odbędzie się szósta edycja muzycznego święta – znamy między innymi termin i pierwszych wykonawców!

Olsztyński festiwal skupia się wyłącznie na rodzimej scenie muzycznej – na dwóch scenach, rozłożonych wzdłuż jeziora Ukiel, swoją twórczość prezentują zarówno znani muzycy, jak i ci debiutujący. Trzydniowe granie, co jest tegoroczną nowością, to gatunkowe szaleństwo – każdy fan dobrej muzyki znajdzie coś dla siebie: w tym roku elektronicznych brzmień dostarczą chociażby The Dumplings czy Mery Spolsky, hip–hopowe dźwięki zaserwują Sokół (po raz pierwszy solowo!), PRO8L3M i Fisz Emade Tworzywo a za serca chwycą nas muzyczne doznania ze strony Pawła Domagały i Krzysztofa Zalewskiego. Znamy także tegorocznych debiutantów, którzy spróbują swoich sił na olsztyńskich scenach – Tęskno i Baranovski na pewno nie zawiodą publiczności, bo o ich wydawnictwach do tej pory jest głośno!

To na pewno nie koniec ogłoszeń, bo jak zapowiedzieli organizatorzy – festiwal został wydłużony i potrwa w tym roku trzy dni! Bilety wciąż są dostępne – z doświadczenia zachęcamy Was do ich kupna już teraz, bo Olsztyn Green przy każdej edycji wyprzedawał się co do ostatniej wejściówki!


Więcej:

Olsztyn Green Festival na Facebooku

Strona WWW

Bilety

 

Małgorzata Soboczyńska

Wiele razy w życiu wybrałam zły kierunek, ale w końcu dotarłam tam, gdzie być powinnam. Studiuję dziennikarstwo i komunikację społeczną, a tu spełniam muzyczne marzenia.

Inspirują mnie Ralph Kaminski, Coldplay, Kortez, Paweł Domagała, LemON – czyli w wielkim skrócie muzyka wrażliwa. Ale jestem otwarta na wszystko co dobre, nie skreślam żadnego gatunku ani muzyka! I tym co wpada mi w ucho, dzielę się tutaj :)

Polub nas!

Reklama

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama