On Air Festival – kolejne ogłoszenia

Między 9 a 10 września 2022 na warszawskim Lotnisku Bemowo odbędzie się festiwal ON AIR.

Kolejnym headlinerem festiwalu jest Jamie XX, gwiazda brytyjskiej elektroniki. Współtwórca grupy The XX miesza elektroniczne dźwięki z r&b oraz indie i nie boi się remiksować utworów takich gwiazd jak Adele czy Florence + The Machine. Nowy album Jamiego „InColour” zapewnił mu nominację do prestiżowych nagród. Jego koncert będzie pełen zarówno remiksów jak i autorskich kompozycji.

Kolejną ogłoszoną gwiazdą jest Noah Cyrus, której muzyka idealnie łączy się z klimatem festiwalu. Dla fanów elektroniki oprócz Jamiego przygotowana została kolejna atrakcja w postaci duetu Polo & Pan. Mieszanka disco z elektroniką na pewno porwie publiczność do tańca.

Teraz czas na polską reprezentację. Kaśka Sochacka zadebiutowała dopiero niedawno, a już ma całą rzeszę fanów. Jej debiutancka płyta została nagrodzona dwoma Fryderykami. Na On Air pojawi się także Otsochodzi, tym razem solo bez kolegów z projektu OIO (chociaż pewnie pojawią się gościnnie).

ON AIR ma łączyć londyński festiwal Lovebox i lege dawny projekt Lollapalooza łącząc różne gatunki ,muzyczne od indie rocka, przez pop i hip hop, aż po elektronikę.